poličkofil

Vezmou mě v nemocnici?

Ahoj,

už několik dní mě trápí mírný tlak na hrudi a dušnost. Občas mě i bolí srdce.
Volal jsem praktickému lékaři, ale ten má čas až v pátek (teď má nával kojenců a nemocných), jenomže já to prostě do pátku nevydržím.
Je to hrozně nepříjemný pocit, nedá se s tím spát a občas pociťuji úzkost a strach o život.

Vezmou mě v nemocnici i bez doporučení praktického lékaře?

Děkuji za odpověďi ;)

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Ano, vezmou.

Další odpovědi
Klaproth

Pokud to tvůj zdravotní stav bude vyžadovat, vezmou.

aliendrone

Můžeš si klidně zavolat i „rychlou“, pokud o uznáš za vhodné. :)

aliendrone

Klaproth >>> V nemocnici ho vyšetří na každý pád, ale pouze když uznají za vhodné si ho tam ponechají. ;)