Miroslavst

Větrná elektrárna a vítr

Tak jsem konečně poskládal ty věci-vrtule, dynamo, relé a v sobotu zapojil.
Předtím byl vítr a oz zapojení ani prd. Tak jsem se těšil, že dnes příjde ten slibovaný uragán a ono nic.
Zde píšou: http://www.no­vinky.cz/doma­ci/209442-pres-vychodni-cechy-se-prehnala-bourka.html
a tak by mě zajímalo, kde? Kolem mé vrtule opět ani prd.
Neudělal to ten vítr naschvál (a to bydlím ve vých.čechách), abych nemohl vyzkoušet?

Nejlepší odpověď
led

Nebojte sa. Ten vietor si najprv testoval kvalitu vašej práca a stabilitu. Potom si otestuje prívalmi dažďov zapojenie elektroinštalácie. Až po tejto „vstupnej“ kontrole vás zaradí do svojho plánu. Počítajte ale s jeho škodoradosťou, bude fúkať vtedy, keď nebudete chcieť, alebo bude narážať a snažiť sa dolámať vrtule.
Majte pripravený postroj a opraty, pri prvej možnosti mu ich nasaďte a bude váš. Potom skrotne.

Další odpovědi
BEAES

Na jihu Moravy dnes foukalo docela dost, třeba to doletí přes noc k vám.

anonym

tady fouká,neboj zítra to bude i u vás,nebo sháněj měchy

kapka

Zkuste jezdit kolem vrtule na motorce jako vítr, třeba to pomůže. 🙂

anonym

a ještě budeš ohrožovat velryby
http://www.osel­.cz/index.php?cla­nek=2933

anonym

ještě bys měl říct kde jsi ji postavil at vím kde se mám vyhýbat létajícím vrtulím

led

keď uvidíte vrtule, pohybujte sa k nim v smere vetra, nie proti nemu. Vtedy vás nezasiahnú 🙂