csgoftw

Větráčky se mi otáčí pomalu jak je nastavit?

Dobrý den, chci se zeptat na větráčky dřív jsem hrál náročné hry a když se mi něco zahřívalo větrák se ihned začal rychle točit a chladit ale dneska hraji BF hardline na 60 FPS a najednou mi spadnou FPS a vidím 90 stupňů na grafický kartě ale větráčky nic pořád se točí pomalu a tohle se mi stalo po přeinstalaci počítače nevíte co s tím jak to nastavit? Děkuji

Odpovědi
cochee

Asi ti chybí od výrobce grafiky nějaká utilita, která se o to stará. Zkus prohledat stránky výrobce grafického čipu (AMD, NVIDIA).