Klariska15

Vestavěné skříně na míru

Kam na ně, aby byly co nejkvalitnější a vydržely aspoň 20 let?

Nejlepší odpověď
Emefej

Kam na ně? K truhláři.

Další odpovědi
gecco

Předem – zapomeň na firmy, které nejvíce inzerují a mají ´stánky´ ve kdekterém OC – se dvěma z nich mám osobní zkušenost (resp. moji kamarádi a známí) – a jejich produkty bych nazval jediným ´zaslouženým´ slovem – šunt.
Odrbávají zákazníky kde mohou, jejich zástupci bezostyšně lžou a podvádějí.
Vymysli si, jak mají být skříně velké, jak členěné, udělej si hrubý náčrtek.
Pak obejdi nebo obešli mailem pár truhlářských firem v okolí a nech si poslat předběžný rozpočet a rozpis materiálu, vyber si třeba dva návrhy a pozvi si zástupce firem na konzultaci a proměření toho, kam budeš chtít skříně vestavět, od těchto firem si pak nech poslat cenově závazný ´projekt´ s termíny a definováním záruk (a sankcí).
Jen – je jasné, že nebudeš preferovat ten nejdražší návrh – ale neber ani ten nejlevnější – a rozhodně nešetři na ´kování´ (posuvy, pojezdy…) – to se totiž kazí nejvíc (samotné ´desky´ ne) – a taky nejvíc kazí výsledný dojem.
😉

mosoj

Když do nich nebudeš schovávat milence, vydrží i 30 let.
Doplňuji:
Každý solidní truhlář splní tvoje přání.

Fantassia

Já jsem si vymyslela návrh a pak jsem si to nechala udělat na míru od jedné české firmy, která má zázemí v Rakousku, ale teď si nevzpomenu na název….

indiska

Já jsem třeba nechávala dělat nábytek u firmy Nábytek-max, která je dceřinnou společností z Rakouska, a taky udělala moc pěkný nábytek :))))

Lvicek66

Já teda nevím, ale myslím si, že je lepší opravdu si koupit skřín na míru :) né, že to vypadá dobře, ale podle mě to i líp sedí a všechno dohromady :)

Andiska

Tak já si myslím, že u firmy máš větší jistotu, že nezkrachuje než u soukromníka, kde nevíš co bude.

Tatarka68

Takže lepší jít si nechat dělat skříně na míru k nějaké firmě než k soukromníkovi?

Andiska

Už jsem tady svůj názor psala, ale klidně ti ho zopakuji, podlě mě firma je lepší.

Tatarka68

My se právě díváme po skřiních do předsíně, máme tam obyčejné a právě ty na míru by možná byly lepší, protože to místo co tam máme nevyužité, tak si myslím, že firma by ho dokázala využít lépe než my :) Právě jsme doma seděli nad tím nábytek-max.cz a docela se nám tam nějaké ty modely libily, ale zatím jsme se nerozhodly :)

Glavinka

Také mám stejný názor :) přeci jen věci na míru jsou věci na míru :)

Lvicek66

Jako pokud se na to dívám z tohohle pohledu jako ty, tak je fakt, že to máš určitě pravdu a nějaká pravda na tom i bude ….

Glavinka

Myslíte si, že je lepší to mít od truhláře než třeba od té firmy nábytek-max? Já si třeba osobně myslím, že ta firma to udělá kvalitněji a bude to vypadat i líp, ale to je jen můj názor.

Andiska

Zastávám takový názor, že firma je lepší jako truhlář. Už jen z toho důvodu, že firma ti garantuje záruku, za to truhlář je jen jedna osoba a nikdy nevíš.

Lvicek66

Proč bys němala mít garantované u soukromníka dva roky záruční lhůtu????

Glavinka

To máš pravdu a myslíš si, že ta firma nabytek-max.cz je dobrá firma?

Andiska

Nikdy jsem se s ní nesetkala, ale pokud je to firma, která je z Rakouska, tak si myslím, že rozhodně kvalitní bude a na internetu mají moc hezké kusy nábytku.

Klariska15

To nábytek-max teda není ta Ostravská firma? Je to nějaká zahraniční? Já jsem určitě chtěla něco ze zahraničí, osvědčilo se mi to asi víc než tuzemské firmy…

indiska

nene, tento nábytek je o dost rozdílnější, ale to bys poznala, však se zkus podívat na nabytek-max.cz a uvidíš sama :))) Ale je fakt, že mít poblíž nějakého truhláře, který ti to udělá na míru taky není k zahození :))) Popřemýšlej :)))

Klariska15

Díky, my se aspoň mrkneme na nabídky, jinak asi truhlář zvítězí, ale ten nábytek-max má překrásný nábytek, možná si dám říct…

indiska

No tak hodně štěstí a kdyžtak dej vědět, jak jste dopadli ;)