Avatar uživatele
Klariska15

Vestavěné skříně na míru

Kam na ně, aby byly co nejkvalitnější a vydržely aspoň 20 let?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3417 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Emefej

Kam na ně? K truhláři.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Předem – zapomeň na firmy, které nejvíce inzerují a mají ´stánky´ ve kdekterém OC – se dvěma z nich mám osobní zkušenost (resp. moji kamarádi a známí) – a jejich produkty bych nazval jediným ´zaslouženým´ slovem – šunt.
Odrbávají zákazníky kde mohou, jejich zástupci bezostyšně lžou a podvádějí.
Vymysli si, jak mají být skříně velké, jak členěné, udělej si hrubý náčrtek.
Pak obejdi nebo obešli mailem pár truhlářských firem v okolí a nech si poslat předběžný rozpočet a rozpis materiálu, vyber si třeba dva návrhy a pozvi si zástupce firem na konzultaci a proměření toho, kam budeš chtít skříně vestavět, od těchto firem si pak nech poslat cenově závazný ´projekt´ s termíny a definováním záruk (a sankcí).
Jen – je jasné, že nebudeš preferovat ten nejdražší návrh – ale neber ani ten nejlevnější – a rozhodně nešetři na ´kování´ (posuvy, pojezdy…) – to se totiž kazí nejvíc (samotné ´desky´ ne) – a taky nejvíc kazí výsledný dojem.
😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Když do nich nebudeš schovávat milence, vydrží i 30 let.
Doplňuji:
Každý solidní truhlář splní tvoje přání.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Fantassia

Já jsem si vymyslela návrh a pak jsem si to nechala udělat na míru od jedné české firmy, která má zázemí v Rakousku, ale teď si nevzpomenu na název….

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
indiska

Já jsem třeba nechávala dělat nábytek u firmy Nábytek-max, která je dceřinnou společností z Rakouska, a taky udělala moc pěkný nábytek :))))

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Lvicek66

Já teda nevím, ale myslím si, že je lepší opravdu si koupit skřín na míru :) né, že to vypadá dobře, ale podle mě to i líp sedí a všechno dohromady :)

před 3140 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andiska

Tak já si myslím, že u firmy máš větší jistotu, že nezkrachuje než u soukromníka, kde nevíš co bude.

před 3137 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Tatarka68

Takže lepší jít si nechat dělat skříně na míru k nějaké firmě než k soukromníkovi?

před 3114 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andiska

Už jsem tady svůj názor psala, ale klidně ti ho zopakuji, podlě mě firma je lepší.

před 3110 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Tatarka68

My se právě díváme po skřiních do předsíně, máme tam obyčejné a právě ty na míru by možná byly lepší, protože to místo co tam máme nevyužité, tak si myslím, že firma by ho dokázala využít lépe než my :) Právě jsme doma seděli nad tím nábytek-max.cz a docela se nám tam nějaké ty modely libily, ale zatím jsme se nerozhodly :)

před 3107 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Glavinka

Také mám stejný názor :) přeci jen věci na míru jsou věci na míru :)

před 3136 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lvicek66

Jako pokud se na to dívám z tohohle pohledu jako ty, tak je fakt, že to máš určitě pravdu a nějaká pravda na tom i bude ….

před 3135 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Glavinka

Myslíte si, že je lepší to mít od truhláře než třeba od té firmy nábytek-max? Já si třeba osobně myslím, že ta firma to udělá kvalitněji a bude to vypadat i líp, ale to je jen můj názor.

před 3373 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andiska

Zastávám takový názor, že firma je lepší jako truhlář. Už jen z toho důvodu, že firma ti garantuje záruku, za to truhlář je jen jedna osoba a nikdy nevíš.

před 3174 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lvicek66

Proč bys němala mít garantované u soukromníka dva roky záruční lhůtu????

před 3140 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Glavinka

To máš pravdu a myslíš si, že ta firma nabytek-max.cz je dobrá firma?

před 3172 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andiska

Nikdy jsem se s ní nesetkala, ale pokud je to firma, která je z Rakouska, tak si myslím, že rozhodně kvalitní bude a na internetu mají moc hezké kusy nábytku.

před 3170 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Klariska15

To nábytek-max teda není ta Ostravská firma? Je to nějaká zahraniční? Já jsem určitě chtěla něco ze zahraničí, osvědčilo se mi to asi víc než tuzemské firmy…

před 3405 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
indiska

nene, tento nábytek je o dost rozdílnější, ale to bys poznala, však se zkus podívat na nabytek-max.cz a uvidíš sama :))) Ale je fakt, že mít poblíž nějakého truhláře, který ti to udělá na míru taky není k zahození :))) Popřemýšlej :)))

před 3383 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Klariska15

Díky, my se aspoň mrkneme na nabídky, jinak asi truhlář zvítězí, ale ten nábytek-max má překrásný nábytek, možná si dám říct…

před 3379 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
indiska

No tak hodně štěstí a kdyžtak dej vědět, jak jste dopadli ;)

před 3377 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek