Vesmirna energie – co si pod tim predstavujete ? -iv-

Nejlepší odpověď
www

Tak jak se to běžně presentuje(ne fyzika) – podfuk.

Další odpovědi
mosoj

Vesmírná energie je dána veškerou hmotou která se ve vesmíru vyskytuje. O tzv. černé hmotě toho ještě moc nevíme, jenom víme že něco takového musí existovat.
Energie je potom věcí přeměny hmoty na příslušné formy energie. Je velice pravděpodobné že existují formy energie o nichž zatím nemáme ani potuchy.

hanulka11

Vesmírná energie…to je něco ,co stále asi neznáme …jsme v očekávání , že se stane něco neskutečného, něco nového , objeví se úplně nová věc s kterou jsme se ještě nesetkali.Lidé si to zatím myslím neumí představit. To je něco podle mne něco ,co by mohlo přinést i ten předpovídaný konec světa.

Nebo se mýlím?????