blackfag666

Vesmír- Výzkumy a nové objevy

Mohl by mi prosím vás někdo napsat, o čem psát? Nějaké příklady nových objevů apod, děkuju.
Doplňuji:
Preferuju nové objevy.

Odpovědi
gecco

Pokud jde opravdu o vesmír, pak se rozepiš třeba o Hubbleově dalekohledu a jeho možnostech (případně navaž na popis objektů, které a jak dokáže dokumentovat).
😉

dudu

Vznikly po Velkém třesku v souladu s harmonii dva vesmíry – ten náš a další, kde se vývoj ubírá opačně? Není snad nás vesmír součástí jakéhosi stroje a my jej defakto spatřujeme díky hologramu? Proč se vlastně obraz ze samých hranic vesmíru rozpadá na cosi co připomíná pixely? Nebo se snad náš vesmír nachází uprostřed obrovské černé díry a všechno je zcela jinak?

anonym

Slunce není betlémská hvězda.
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Slun­ce
Doplňuji:
DCLXVI