bolak

Věšíte o svátkách státní vlajku?

A pokud ano, z jakýho důvodu? Je to nějaká tradice nebo vás k tomu někdo nutí?

A pokud ne, z jakýho důvodu? Nemáte rádi svoji zem?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Nevěšíme

Doplňuji:
Doma ani žádné vlajky, které se lepily nebo vyvěšovaly do oken nemáme. A nad takovými věcmi ani nepřemýšlím.

Další odpovědi
Snoopy1500

Nevěšíme

Doplňuji:

  1. Nevěším ji, protože jí nemám a ani jí nemám kam pověsit
  2. Zdraví lidé si obyčejně na domy vlajku nevěší
  3. Svoji zem vcelku ráda mám, ale nevím proč bych kvůli kousku půdy měla věšet na zeď vlajku

Michal Kole

Nevěšíme

Nykki

Nevěšíme

aramah

Nevěšíme

A ty, věšíš? Nebo nevěšíš?
Já nevěším neb není co věšěti :))

manon

Nevěšíme

Nevěšíme. Ale viděla jsem Kolju a Báječná léta pod psa, tam věšeli :) Možná to někde ještě přetrvalo, ale mne by vůbec nenapadlo se něčím takovým zabývat. Nevlajkovali jsme doma ani za socializmu.

anonym

Věšíme

..a to z důvodu,že vzdávám hold Rudoarmějcům za osvobození naši vlasti.

pizlicka

Nevěšíme

si delas pr…???

honza19hk

Věšíme

Doplňuji:
ale jen na firmě. Doma ne,ani nemám trubku na baráku.

anonym

Věšíme

Doplňuji:
Jsou na ní hvězdy a pruhy.