Katusa

Věšení prádla

Je lepsí věšet trička s „křivými švy“ podle švů, i když se potom tak nedají vyžehlit, nebo tak, aby byl rovně výstřih ale křivě švy? A věšet za ramena nebo za spodek trička?Bxdlím v bytovce, a je zajímevé sledovat, kdo jak věší prádlo, ráda bych se proto zeptala na vá názor a zkušenosti

Nejlepší odpověď
pokazdejinak

;) zajímavá otázka
radím hlavně trička moc nevytahovat… osobně radši věším za spodní okraj a podle švů – snažím se to tričko trochu srovnat a vyžehlit mi to jde
když jsou ty švy hodně mimo, tak se trochu prizpůsobím :)
a hlavně je třeba přehnout okraj trička dostatečně přes šňůru – aby zůstal rovný, aby potom z toho nebyl styl ::paraplíčko:: :)

Další odpovědi
iceT

Já věším trička i košile vždycky jen za spodní část tak,aby se nevytlačila ramena,to se pak fakt blbě žehlí.Ale správně věšet prádlo neumím,a taky nemám moc místa na balkoně,takže prádlo většinou místo aby bylo pěkně natažené,tak je sesunu k sobě.Mamka mi vždycky nadávala,kyž bylo prádlo pověšené jak střelené husy,ale dnes když ho v zimě dávám do sušárny tak je mi to fuk,tam stejně nikdo nevidí.
http://www.pro­zeny.cz/magazin/by­dleni-a-zahrada/poradme-si/5607-nebavi-vas-zehlit-naucte-se-skladat

http://www.mam­ky.estranky.cz/clan­ky/tchyne-a-pratchyne/umite-spravne-povesit-pradlo_.html