Avatar uživatele
anonym

Vešel vám už někdo cizí jen tak do domu?

Vešel vám už někdo cizí jen tak do domu?

Minule jsem si doma jen tak četla a v tu chvíli mi někdo vešel do domu, vstala jsem a rovnou ke dveřím, bylo dost pozdě, docela jsem se lekla, kdo to je, no prostě tam stála baba a začala na mě ječet německy, ale tak rychle, že bych jí nerozuměla, ani kdyby mluvila česky, vystrčila jsem ji z baráku ven a tam jsem se zeptala, co vlastně chce a dost nahlas, nic moc, jen chtěla vědět, kudy na Harrachov, no je to normální? Už radši zamykám.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? pusinka50, Drap, Lucijej, anonym, Braník, gecco před 4025 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zjentek

do domu ne, ale do zahrady jo. Cikáni. Zjistil jsem to, když jsem vyšel ven ..oni už sondovali šopu http://cs.wiki­pedia.org/wiki/%C5%A0o­pa
..tak ten první, který mi běžel naproti s otázkou „ezli nechcu co vyhodit“ schytal štylem od lopaty koňara tak, že lehnul http://pie.blog­.cz/0804/konar-jako-hovado-xdd
..no a ten druhý neříkal nic a nic už nehledal, v klidu si kolegu odnesl a ještě z dálky jsem viděl, že si ho pořád nese ,)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Jen tak bez pozvání určitě ne.My kolem domu kdysi měli plot a za ním dva psy a jednou jednikrát za plot vlezla moje šéfová,asi si nevšimla cedulky Pozor pes!No však taky jak utíkala.
Jinak na dveřích mám kouli a i rodiče mají na dveřích koule místo kliky.Normální je klepat nebo zvonit,alespoň já na zavřené dveře klepu,i kdyby to mělo být jen WC,stalo se mi kdysi,že mi tam vletěla nějaká husa,protože tam nebylo zamykání a dostala zpětnou ťafku od dveří jak jsem je přirazila zpátky.Se ještě rozčilovala,že jsem jí ublížila,ale její chyba,měla si zaklepat,když bylo zavřeno.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Sousedův pes, už jsem mu slíbil vyhřívanou troubu, mám rád psy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Ano, kdysi soused, když jsem špatně zavřela domovní dveře a šla spát a oni se otevřely, tak najednou já spící měla jsem souseda v ložnici, když mě na to chtěl upozornit. A předevčírem se mi do bytu cpali chlápci, co inzerovali v celým baráku lepší zabezpečení bytu a i když jsem řekla, že se tento týden stěhuji, tak mi chtěl vlézt do bytu, aby urval kšeft a vnutil lepší zámek či co a snažil se mě přesvědčit, že je to potřebné

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Ne, jediná rada je : vždy zamykat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 1883 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek