dnb

Vysvětlil by mi někdo, proč google stále mění verzi? Nebo to snad dělá jen můj počítač?

Vysvětlil by mi někdo, proč google stále mění verzi? Nebo to snad dělá jen můj počítač? Jde mi o to, že např. obrázky se nedávno formovaly těsně vedle sebe a při kliku na obrázek se zobrazil náhled a možnosti. Teď se obrázky zobrazují jako zastara a při kliku na ně, hned odkazují na zdrojovou adresu, takže bez náhledu. Také vám to dělá? Neví někdo čím to je?
Doplňuji:
Děkuji za radu, ale javascript mám stále povolen, takže nevím jestli je to ním. Není možné že jsem něco odinstaloval? Krátce před tím, než to změnilo verzi, jsem si dělal pořádek v programech a některé (které jsem považoval za zbytečné), jsem odstranil.

Odpovědi
anonym

Povol celkově javascript. Najdi si to v nastavení prohlížeče.
Doplňuji:
Co by mělo být povolené http://2imgs.com/f877d0f­a29, jinak jsi asi něco odinstaloval, počkej na rady dalších, jinak přeinstaluj prohlížeč. To co máš tě ale nijak neomezuje v používání prohlížeče, jen se to zobrazí jinak. Možná ti nepůjdou videa, tam je nutné mít ještě povoleno youtube a ytim,com

anonym

máš napsat hned, že jsi něco provedl. Hlavu ti nikdo neutrhne a získáš přesnější, fundovanější radu.