nelka1995

Verze androidu?

Dobrý den, nepoznáte někdo z videa verzi androidu? Děkuji moc
http://www.you­tube.com/watch?v=OW­zBt7W88UI
Doplňuji:
Já telefon nevlastním ale zvažuji koupi. Prodejce to nemůžev menu najit.

Nejlepší odpověď
Bedy

Na videu je mobil od Samsungu, ale s nějakou nadstavbou, je to něco rootnutého. Jinak verze 2.x – nedoporučuji.
Kdžytak mi napište vnitřní poštou a mohu Vám s výběrem mobilu pomoct. 🙂

Další odpovědi
Orange

No stačí projet nastavení telefonu a v nějakých obecných informacích to tam najdeš.
Doplňuji:
Aha, tak jedině podle modelu to najít no.

Sta67

Je to v Nastavení, informace o telefonu. Vypadá to na verzi 2.3.něco.

Hohny

Podle videa je to Android ve verzi 2.x.x s nástavbou od HTC. Vzhledem k tomu, že na videu je mobil od Samsungu, tak to nebude oficiální systém telefonu.