Luckam22

Máte někdo zkušenosti s vertikálními žaluziemi?

Prosím máte někdo zkušenosti s vertikálními žaluziemi? Pokud někdo neví, co mám na mysli http://www.ga­rol.cz/vertikal­ni-zaluzie-a51 Jde mi o to, že se mi hrozně v interiéru líbí, ale vždy když jsem byla u někoho , kdo je doma měl tak byly porouchané. Myslíte že je to značkou, nebo neopatrným zacházením? Váš celkévá názor na jejich použití v interiéru? Díky

Odpovědi
anonym

Mám s ´vertikálami´ velmi dobré zkušenosti- ať už ohledně zastínění, estetiky či údržby. Ty konkrétní jsou funkční v domácnosti cca 19 let, bez poruchy .
😉
S danou firmou (odkaz) zkušenost nemám – ale mohu doporučit firmu Monros ( http://www.mon­ros.cz/monros-kontakt.php ) – snad to nebude chápáno jako ´reklamní´ sdělení…
😉
Doplňuji:
Tak jsem se podíval i na v dotazu propagovaný web, cituji:
"- jedny z nejlevnějších žaluzií na internetu…

  • předpripravené sety…"

___
Hmmm…
Tak tohle zrovna vřele nedoporučuju…
😉
Před montáží je potřeba zaměřit rovinnost stropu (aby se „hliníková“ lišta nekroutila nebo dokonce nepraskla), je vhodné si ´na místě´ vyzkoušet lamely (materiál, barvu…), velmi doporučuju, aby si žaluzie zaměřil a (poté, případně) namontoval technik oné firmy (záruka)… Jeho práci cca zaplatí rozdíl v sazbě DPH (pro fyzické osoby, za účelem bydlení).
Je možné, že problémy, které jsi u namontovaných žaluzií zaznamenala, pramenily právě v zakoupených ´setech´ a jejich neodborné montáži…
😁
___
Jo – fakt nejsem dealerem žaluzek, dotaz jsi napsala ty…
:P

Drap

Mám je doma nainstalované asidvacet let a nebyl s nimi doposud žádný problém

ZoVra

Vertikální žaluzie máme v obývacím pokoji na velkých francouzských oknech. myslím, že jsme zvolili nejlepší možné řešení. Vybrali jsme si firmu https://www.kza­luzie.cz/eshop/p/­vertikalni-zaluzie-0-1. Skvěle doplňují celý interiér pokoje a zastíní.