JanyOK

Věříte že „zítra bude líp“?

Doplňuji:
a když nebude líp, jak potom bude?

Nejlepší odpověď
hanny 2

Nevěřím,protože „líp už bylo!“
Doplňuji:
Potom bude zákonitě hůř a hůř a ještě hůř.

Další odpovědi
dudu

Poslední dobou se bohužel zdá, že život jde podle následujícího konstatování:

„Máme se hůře nežli včera a lépe než zítra“.

dědapetr

Dřív jsme se dívali přes plot k sousedům jak se mají lépe a dnes se mužem jet podívat na vlastní oči že je to pravda.

coco

Sice nevím v čem,jestli se otázka týká politické situace,počasí nebo čeho,ale za sebe říkám,že ano.Nic jiného mi nezbývá.
Doplňuji:
Hůř,když budeme pesimističtí.

ReHu

Já myslím, že: Jaký si to uděláš, takový to máš.

Valky

Věřila jsem na to, jako malá, protože mi to tloukli do hlavy.. teď už věřím, že bude lépe – ale pokud se přestěhujeme do jiné země… Tady už ne :(