celie

Věříte,že vláda dodrží slovo a pomuže lidem v zatopených oblastech a to i finančně?

Nejlepší odpověď
anonym

Věřím. V roce 2009 jsem měla co dočinění s povodní také. Pomoc poskytly jak státní orgány (bylo to několk druhů dávek, podíl ze sbírek aj.), tak charitativní ogranizace.
Nejde lidi postižené povodní nechat na pospas beznaději. Obzvlášť ne ty, kteří přišli o vše. Dobrá je materiální pomoc, protože v prvních dnech je nutné odstranit bahno a naplaveniny, vše sušit, čistit, dezinfikovat. Důležité jsou vitamíny, teplá strava, suché oblečení a mít kde se umýt a kde spát. O to vše je nutné se postarat.
Potom přicházejí na řadu opravy a nové zařizování.

Další odpovědi
Braník

Věřme v to,že tomu tak bude,jinak chudáci ti lidé co si povodněmy život znepříjemnili,

IQ tykve

Určitě ano, ale i my to pocítíme, co nás záplavy nezasáhly, ale i tak jsem proto, aby se obnovila daň z povodní, ale musí být rozumně rozdělená mezi potřebné !

suaeda

Doufejme, že ano. Slibů bylo hodně, snad to nejsou jen sladké předvolební řečičky. Postižení, zejména u Labe by to potřebovali.