annas

Věříte, že v rámci emancipace vyprodá ženská kopaná stadion ve Wembley a na Stolci bude sv. Otce střídat sv. Matka?

Upraveno podle aforismu Jana Sobotky z knihy Aforismy pro ty, kdo si myslí, že jim to myslí

1. Jak to vidíte? Má spíš pravdu Jan Sobotka nebo Gabriel Laub?

„Opravdu emancipované budou ženy teprve tehdy, až si budou o vdavekchtivých ženách vyprávět vtipy.“ – Gabriel Laub

http://www.hup­tych.cz/literar­ni-cinnost1/aforis­my/nezaboli-jazyk-dobreho-slova-antologie-ceskych-aforistu-19-20-stol

Obrázek

https://pixaba­y.com/cs/vector­s/fotbal-koule-sport-kolo-157930/

Nejlepší odpověď
Drap

Myslím, že se nedočkáme toho, aby některý z uvedených měl pravdu. I když, kdo ví?

Další odpovědi
hapiky

Faktem je, že ženy ještě nedosahují takových výsledků jako muži.
Katolická církev asi nikdy nepřipustí ženu na Stolci, neboť psáno jest: Není dobré býti člověku samotnému. Učiním jemu pomoc, která by při něm byla. (při něm ne nad ním, jak někteří namítají).

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Mc Merkurion

… ne, dřív tam bude třetí nebo desátý pohlaví, ženský zaspaly, to je furt emancipace a MeToo a na důležitý věci od dívčí války a amazonek kašlou …