autacek

Věříte, že jsou všichni miliardáři poctivci od kosti? A znáte vůbec nějakého takového?

Odpovědi
Lamalam

Osobně neznám žádného miliardáře. Všichni rozhodně nebudou poctivci od kosti, ale na druhou stranu – pokud je někdo nechutně bohatý, neznamená to nutně, že se vždy jedná o nepoctivce.

Kepler

Samozřejmě, všichni hromadí majetek a poctivě jej ukládají do bank nebo jej investují do dalších výdělečných činností, které jim vynesou další, někdy i poctivé prachy. Část příjmů taky poctivě přizná do daní a ty nelegální příjmy poctivě vyperou a skutečně pak i vypadají poctivě. Miliardáři jsou zkrátka ztělesněná poctivost.

Kryšpín

Třeba Andrej prohlásil, že má peněz dost a žádné další nepotřebuje

Emefej

Všichni boháči jsou nepoctivci. Z toho plyne, že všichni chuďasové jsou poctivci.