Čarodějnice

Věříte, že je něco mezi nebem a zemí?

Nejlepší odpověď
rynek878

Jasně,létají tam letadla.

Další odpovědi
luna

urcite jen mi jeste nevime presne co ale urcite je neco jako vysi moc

Marvan

Ano protože kdyby nebylo tak by se muselo nebe bezprostředně dotýkat země.

Miroslavst

Mezi nebem a zemí je člověk. a protože tu má málo místa, tak se roztahuje do výšky i do hloubky.

pondělí

podívej se do kouta na koště a vzpomeneš si,
Vážně,je jen my to odmítame a mnohdy to nemůžeme vidět a vnímat
ale pravděpodobně o tom víte své,a podle jméne ,máte snahu do toho proniknout,dávejte pozor,né nasilím,jen pomalu a přirozeně,aby jste si neuškodila,

Toruk

Mezi nebem a zemí… létají čarodějnice? 🙂