ptáč

Věříte, že Gotta si jestě užijeme po dobu 6 let?

Já tomu věřím a fandím mu.

http://www.no­vinky.cz/kultu­ra/384724-karel-gott-je-v-nemocnici.html

Na co zemře? Píšou, že získal Hodginův lymfom.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Jako zpěváka si ho neužívám a je mi po této stránce lhostejný. Jako člověkovi mu samozřejmě přeji pevné zdraví ještě mnoho dlouhých let.

Další odpovědi
anonym

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=jZ4ZwhjtDEQ

anonym

Myslím si,že tomu tak nebude.
Přeju mu samozřejmě brzské uzdravení.

setapouch

On ještě žije? Upřímně, zahlédl jsem ho na letošních Shakespearovských slavnostech, ale jinak jsem o něm neslyšel nebo nečetl ani nepamatuju, nevyhledávám ho. Takže za mne, je mi to fuk, neužívám si ho už teď.

ptáč

Pumíku dobrý. Tuším, že po jeho pohřbu nezačnou v médiích hrát funky ani rap.

anonym

Dával jsem sem otázku,zda mluví paní Gottová pravdu,ohledně zdr.stavu Gotta a smazali mi jí,měl jsem info,že to o srdci nebylo,proto jsem to sem dal a hle,pravda vyšla najevo za pár dní.
Jen nechápu,proč mi mojí otázku smazali,když jsem měl pravdu.
On to vydrží a bude tu ještě douho,za ty prachy co má,se dá vyléčit i nevyléčitel­né,přeju mu to.

anonym

…brzké…

ptáč

Já vím. Srdeční chlopeň není v žaludku. Jeho smrtí se nastartují studiové přehrávače v rádiích a jeho nahrávkami přehluší to šílené „A tak doufám, že to co mě i Tebe tak mrazí,
nejsou jen tři tečky na konci frází!“ od Kryštofa. Budu muset na půl roku odhlásit rozhlas.