Dr. Darko

Věříte, že fungují doplňky stravy, jako vitamíny ve formě tabletek, prášků?

Nejlepší odpověď
Kepler

Fungují, ale jen v případě, že ti nějaký vitamín nebo prvek chybí. Pokud nechybí, může i uškodit. Představa, že když do sebe budu cpát multivitamíny a prvky od A až po železo a představovat si, že si tím zajistím zdraví, je nebezpečná blbost.

Další odpovědi
da ny

Když člověk ví jak na to, aby se přisvojily a zbytečně nevyhazovaly peníze oknem, tak ano.
Doplňování chybějících vitamínů a prvků s úspěchem laboratorně potvrzeno.
Zlepšení zdravotních obtíží i jejich vymizení, vyzkoušeno na vlastní kůži i rodinných příslušnících a známých.
Někdy s posvěcením od MUDrů, jiní se nechápavě podivovali se slovy:
„Pokračujte v zavedené terapii.“ 🙂

Některé prvky má v deficitním až kritickém stavu až 80% lidí (zejména 40+).

Edison

Sud piva se dá taky natlakovat vzduchem, kyslíkem, céóčkem, dusíkem… včechno ti pivo vytlačí. Stejný je to s těma práškama. Jistě, že fungujou. Ale nejrůznější pilulky maj nejrůznější složení, včetně plnidel a lepidel a nosných látek… Vitamíny a minerály nejrůznější podobu… A navíc, každé tělo se s tím vším vypořádá jinak. Nakonec… žádný z těchto přípravků nemá být škodlivý. Takže otázkou není jestli, ale jak moc a jak moc na koho.

Ametyst

Fungují, ale hlavně bych je nekupovala pod jednou střechou lékárny. 🙂 Tam opravdu nemají s přírodou nic společného. Medicína se v podstatě přírodě vysmívá a pohrdá jí.

mohuvstoupit

Fungují jenom na úrovni efektu placeba