oromis

Věříte, že existuje Olgoj chorchoj, mýtické monstrum z Pouště Gobi?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
lexx

Ano

Věřím že ta potvora sem propadla časoprostorovou bránou z paralelního světa kde žije odlišná zvěř. Taky lidé tudy mizí beze stopy akorát v opačném směru.

Další odpovědi
Deli

Ano

Ano, věřím i v Yettiho, mimozemšťany a Lochnesku.

samicek333

Ano

Možné je všechno

jendahun

Ano

Proč ne? Vědci objevují stále nové druhy zvířat a rostlin.http://21st­oleti.cz/blog/200­5/05/06/tajuplna-rise-zvirat/

venkovan

Ano

Ano. Akorát ti co ho viděli to už nikomu nemohou vypravovat.
Prostě je to jako Neapol – vidět a zemřít.
I když písek v Gobi vypravuje jak Olgoj chorchoj se do povědomí veřejnosti dostal.
jeden pastevec si rád přihnul, ale měl strašně ukecanou ženu a zlou tchýni. Takže jednou dostal vztek, tchýní vyhnal z jurty a ještě ji stačil prodat pastevcům sobů kteří táhli na sever do hluboké Sibiře. A samou radostí se šel ožrat. A když ženě sháněla matku, vymluvil se na velkého červa.
Jenže lidi na skutečný příběh zapomněli a převypravují si ho jinak, vědci samozřejmě šílí a jezdí hledat na Gobi červa.

GM

Ano

Vlk-Gabriela

Ano

Bájná a mýtická zvířata jsou v mnoha případech obrazem nějakého skutečného tvora. Člověku stačí jenom mít strach (dělá velké oči) a fantazii nebo jenom obyčejnou neznalost. A někdy si lidé i schválně vymýšlejí a nebo přehánějí. Olgoj chorchoj je možná také existující tvor s nádechem tajemna.