_136

veříte že benzín a nafta se zvedne cenově až na 90kč za litr jak píšou po internetu?

Odpovědi
zjentek

Pokud v té době už bude v Česku základní mzda na 75 tisících a důchod na 90k, tak proč by ne 🤷‍♂️

Drap

Proč by ne. Kdo by tomu bránil? Myslíš že snad vláda. Už teď máme nejdražší a nejméně dostupné energie v Evropě.

rrihamirek1

No to zcela urcite! Protoze s tak neschopnou probruselskou a SERVILNI proukrajinskou vladou urcite psenka nepokvete! Neresi zdrazujici ceny energii, neresi zdrazujici ceny pohonnych hmot!

Proto je potreba v zari volit SPD, ktere je jedinou stranou, ktera ma plan a zajem resit zdrazovani v Ceske republice a spokojeneho zivobyti ceskych obcanu!

„Ukrajinska“ vlada petra fialy soustavne misto reseni nasich problemu posila zbrane na ukrajinu a dela z nasi zeme bankomat pro celou Evropu! Viz madarsti ekonomicti migranti, vydavajici se za ukrajince.

Kryšpín

Do stovky za litr by to ještě šlo pakliže bude přes sto začnu šetřit na el. auto mám průměrný plat tak za tři roky může být v garáži. No pokud mě bude přítelkyně živit a nevezme roha za lepším.

Jerome B

Ahoj,

Jste podnikatel nebo žena? Potřebuješ půjčku? Máte zájem o získání jakéhokoli typu půjčky? nebo jste ve finančním chaosu nebo potřebujete finanční prostředky na zahájení vlastního podnikání? Potřebujete půjčku, abyste vyrovnali svůj dluh nebo splatili své účty a začali pěkně podnikat? Máte nízké kreditní skóre a je pro vás obtížné získat půjčku od místních bank/jiných finančních institucí? , kontaktujte nás prostřednictvím firemního e-mailu na adrese: jeromeburchael91@gmail.com

Kontakt přes Whatsapp: +12149748303
Pozdravy

Zdroj: Jerome Burchael

rrihamirek1

Kryspine, i kdyz mas prumerny plat a zijes si nad pomery, chces preci co nejvice usetrit, nebo mas jine, smysluplnejsi vydaje, nez za pohonne hmoty, ktere vlada odmita zlevnit. Laxnim pristupem, ze je ti cena vlastne jedno, nikdy ke zlevneni nedojde. :C