miláSimča

Věříte ve štěstí nebo v osud ?

Nejlepší odpověď
carpediem

Ne, ale věřím na boží mlýny.

Další odpovědi
marci1

Ve štěstí a zčásti i osud. Osud máme částečně ovlivněný genetikou po předcích, místem, kde žijeme ap. Štěstí člověk nemusí hledat. Pokud člověk věří, že je šťastný, raduje i z maličkostí, pak je šťastným. Štěstí je vlastně jediná věc, kterou můžeme dát, i když jej nevlastníme ( teď nevím čí je to citát ).
Citát : Lidské štěstí, to je taková šňůrka, na kterou navlékáme malé korálky, taková malá štěstí – čím jsou drobnější a čím je jich víc, tím je to štěstí větší.
Jan Werich
Citát : Charakter člověka je jeho osudem. – Herakleitos
🙂

quentos

Ano.
(Pokud se vám ta odpověď nezdá, přeberte si otázku znovu – zjistíte, že je-li otázka takto napsána, toto je jedna z jediných dvou možných odpovědí.)

Vanda6

Osud, i když za všechno, co se děje si můžeme v podstatě sami.

Agneta

Když, tak v osud. Štěstí mají všichni žijící – a určitě by to mnozí v USA mohli potvrdit, co něco vyvedli a kamarád byl oběšen a sami vyvázli šibenici třeba jen kvůli jednomu jedinému slovu – a tak měli štěstí :DDD