Avatar uživatele
aloevera5

Věříte v účinky Aloe Vera?

Věříte v zázačnou sílu aloe vera? Já sama vím jakou sílu má a jak pomáhá, ale zajímá mne váš názor? Používáte aloe vera? Pomohl vám? Nebo znáte někoho komu pomohl aloe vera gel nebo jiné preparáty aloi? A pokud nevěříte, proč?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? GM, Motolka, Gabra, Vrabčák před 4763 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Terryle

Aloi mám a používám její šťávu na řezný rány nebo malý popáleniny. A přijde mi, že celkem pomáhá – určitě neuškodí. Slyšela jsem, že její šťáva je i na bradavice, ale na ty mi nezabrala. Každopádně je to fajn a poměrně blbuvzdorná rostlinka, takže pojí příjemný s užitečným – máte v květináčku nenáročnou zelenou společnici a zároveň i první pomoc na drobný zranění.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Gabra

Ano věřím a moc věřím. Můj dědeček měl rakovinu prostaty a ke konci už pouze ležel, měl hrozné hnisavé proleženiny a dostával vysoké dávky morfia, aby vůbec mohl bolesti vydržet. Když už ho doktoři absolutně odepsali, tak jsme se dozvěděli o aloe. Dávali jsme mu ho pít a také ho mazali mastmi z aloe vera. Proleženiny zmizeli a bolesti také dost ustoupily a dávky morfia mohly být sníženy (takže nás děda ke konci smrti mohl i vnímat a povídat si s námi). Rakovina ho ale bohužel nakonec porazila, ale umřel alespoň důstojně a bez tak strašných bolestí. Aloe je jednička !!!!! Sama jí dneska používám i celá rodina, protože když jí člověk bere preventivně, tak ho rakovina nedostane vůbec, tomu věřím

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gnosis

ano. i kdyz jedina ma zkusenost s aloe jsou popaleniny, ale doporucuju vsem. hojilo se to neskutecne rychle a i bolest byla mensi. ale zadny gel, ani masti – o tech nevim. babicka to primo pestuje doma, ukrojila list, rozrizla ho podel aby byla duznina venku a prilozila. jine veci jsem s nim zatim nezkousel.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Čarodějnice

Aloe používám i vnitřně formou tinktury.Seřízlé listy pokládám na dlouhodobě hojjicí rány,záněty a vše co potřebuje přírodní antibiotika.tin­ktura z takto upravené aloe zabírá i v šamponéch bolesti zubů atd.Při zánětu dutin nebo zubů stačí nakapat aloe do ucha.Zabírá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MacaM

Aloe jako rostlina je nádherná, její dužnina mi jako malé moc pomáhala při štípancích od vos a včel.
Je též součástí i bylinných výrobků české firmy, které užívá celá má rodina. Velmi nám pomohly s atop. ekzémem, migrénami, premenst. syndromem, také ke zdravé redukci váhy, úpravě krev. tlaku a cholesterolu.
A mnoho dalšího ostatním zákazníkům, viz webové stránky.
Ráda poradím, když budete mít zájem.

Zdroj: www.okg-fit.cz/zdravis­laskou

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
GM

Pro Gabra: mohla byste prosím sdělit, v jaké podobě aloe užíváte? Děkuji, GM.

před 4763 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek