Věříte v to, že mladí si váží stáří?

Tedy pokud jde o víno, whisky a nábytek.

Nejlepší odpověď
gecco

Jak kteří – napříč generacemi…
A ještě bych přidal sýr a uzeniny…
😉
Kámoška říkávala:
„Ách jó, je krize, jím tvrdej sejr, plesnivej salám, piju starý víno a jezdím v autě bez střechy…“

Další odpovědi
marci1

V tomto případě jistě ano, škoda jen, že někteří berou stáří jako něco, co je nikdy nepotká. 🙂

zjentek

ne, věděj prd ..co mladejm předražíš, to oni koupěj a klidně to budou považovat za starý, když to správně okecáš
gecco, tvrdej sejr a plesnivej salám? A to´s ji nemoh trochu založit?

gecco

Zjentku – když já jí to spíš záviděl…
😉
Teda – to auto bez střechy néé, tam táhne za krk…

zjentek

tak to já bych jí záviděl plesnivej sejra, ale salám? No nevim nwm