Avatar uživatele
Drap

Věříte v sílu lidského ducha a v sílu osobnosti ?

Většinu takových zpráv beru s rezervou, ale tento hoch mně skutečně dojal
http://www.vi­dime.net/video-7902

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, fcoop, briketka10, anonym, breja před 4025 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
bolak

Dobře prodal svůj příběh, podpořil to správným výběrem písně, vyšlo mu to. Zpěv tak za dvě mínus, žádný extra nadání jsem tak neviděl a navíc si vybral strašně jednoduchej song.

Teď mě kamenujte :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
M.

Bohužel musím říct, že zpěv se mi zdál vcelku průměrný. Ano, umí, ale není to zas tak úžasný, jak to působí na ječící holčičky tam. U většiny to prostě bylo díky tomu příběhu ze začátku a taky tím, že si k tomu vybral tuhle srdcovku.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
johana 56

Zpěv možná není až tak nej,výběrem písně vyjádřil touhu po životě,který je v určitém směru postiženým nedostupný,přesto je možná šťastnější a spokojenější než mnohý zdravý,kterému navenek nic nechybí.

před 4025 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

cim tedy ukamenujeme toho naseho bolaka.. ? :)
ja taky slzim, no … :( , ale je pravda, ze nejvic lidi vidi ten jeho pribeh … ale vubec si nemyslim, ze je ten chlapec nestastnej, mozna , ze je mnohem stastnejsi, nez kdokoliv z nas … za zpev soutez nevyhral a za soucit by to podle me urcite ani vyhrat nechtel .. od me ma ale palecek i hvezdicku …
:) -iv-

před 4025 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Mně ten jeho projev (úvodní řeč) přišel dokonce až trochu moc podbízivej. Já bejt v tamější porotě tak by mě diváci asi roztrhali na kusy. :) Ale je to tak že jde o pěveckou soutěž, takže hlavní by měl bejt zpěv nebo ne?

Nicméně chápu porotce, že neměli připomínky, publikum ho zbožňovalo a kdo by chtěl bejt za svini…

před 4025 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Drap

Musím se přidat, nejsem znalec zpěvu, ale i ten myslím nebyl tak špatný jak soudí bolák. Ale to odhodlání, ta vůle a ten přístupk životu, stojí za poklonu.

před 4025 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Neříkám že byl špatnej, ale podle mě pěvecky nijak nevynikal. Není to tak, že by si člověk řekl „panebože, ten má ale úžasnej hlas!!“. Prostě kdyby ti před tím nepustili to úvodní video a slyšel jsi ho zpívat v rádiu, tak nehneš brvou, nijak tě nezaujme a já bych možná i přeladil…

před 4025 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

.. proto nemuzou bejt hajzlbaby nikdy v takove porote .. protoze ty by mu daly vyhru i bez toho zpevu … :) ale je mi jasny, ze kdyby to zpival nejakej nagelovanej blondak, tak si jdu pri nem uvarit kafe ..
:)

před 4025 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Smutný příběh. Obdivuji mladíkovu sílu i to, že jde dál …

před 4025 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek