Lordcruss

Věříte v předchozí život?

Nejlepší odpověď
Sůwa

Na předchozí nemyslím a na ten příští je vždycky času dost, zatím mám nebe na zemi … 🙂
http://www.ka­raoketexty.cz/tex­ty-pisni/jezek-jaroslav-voskovec-jiri-werich-jan/nebe-na-zemi-27359
Doplňuji:
Mohla jsem ten text napsat z hlavy, ale takhle je to důvěryhodnější 🙂

Další odpovědi
bolak

já byl v předchozím životě strašně výjimečný, jeden z milionů…
Doplňuji:
já vím, byl jsem v tu dobu jen malinkatá spermie, ale i to se snad počítá, nebo ne?

mosoj

Jsem ateista, ale v reinkarnaci věřím.
Já osobně jsem byl velkým vodním ptákem. Mám v mysli celý život zafixováno jak jsem uměl rychle běhat po hladině vody a jako letím v hejnu ptáků.
Doslova to vidím jako v kině.
Kde se mně to v hlavě vzalo bůh suď. Protože to mám zafixováno od dětství a dnes je mně 68, těžko by se mohlo jednat o sen. Jiné sny si nepamatuji ani týden. Je známo že v dětství je mozek nejvýkonnější a do 10 let se naučí 90 % z celkových znalostí.

Drap

Ne a ani netuším k čemu by mi to bylo. Žiju teď a tady

brillant

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/verite-na-predchozi-zivoty-pokud-ano-cim-jste-byly-drive