Avatar uživatele
zvonisek

Věříte v posedlost ďáblem či v exorcismus?

Já ano

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 2501 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
still

Odpoveď byla označena jako užitečná

Zjentku, právě že je možné i to, na co lidská mysl ani není schopná pomyslet a co nedokáže pojmout. Příroda není člověk a nepřizpůsobuje svoje konání lidskému chápání, ale sleduje vlastní cíle, zkouší všechny možné vývojové varianty v zájmu zachování života.
Bohužel zatím ještě stále v naší společnosti platí myšlenkové stereotypy, lenost myslet a strach z neznámého, které ve vzájemné kombinaci způsobují víru v nadpřirozeno, víru v peklo, ráj a také posedlost. Není prioritou normálního běžného člověka bádat na poli vědy, ale RYCHLE a pokud možno BEZ PRÁCE si vysvětlit okolní jevy a věnovat se dále svému přežití a nenáročné společenské činnosti.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?zvonisek Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

Věřím, že vše, na co je lidská mysl schopna pomyslet, je možné.
Žádnej bůh, či jinej ďábel, by nám do mozku nemožné necpal, kde by to taky vzal?

Stille, však jo. Jen říkám, že „to něco“ nám nacpalo do mozku úplně všechno, takže je jasný, že tam máme i to, čemu nerozumíme. Já třeba taky vím, že existuje algebra a logicky ji tam tedy v mozku někde mám. To je logika.
To, že si nemůžeme na cokoliv rozpomenout, když je to potřeba, to je náš problém ;);), to je jasný!

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek