Tíšek99

Věříte v magii?

Nemyslím harryho pottera nebo narnii, ale wiccu, pohanismus apod.

Nejlepší odpověď
zzzzz

V magii ne, ale věřím v Boží mlýny.

Další odpovědi
Questman

Nazdar Bazar
Tady někdo koukal na Skeleton key? :DD

Ale k otázce – ne, v magii nevěřím.

Nazdar Bazar

Jakmile někdo v magii začne věřit, stane se skutečností.
Doplňuji:
Questman: Radši si přečti knihu od Umberta Eca- Foucaltovo Kyvadlo.

klumprt

Ne. Nebyl jsem ničeho takového svědkem a nečetl jsem o tom žádné seriózní pojednání. (Moje oblíbená odpověď na otázky tohoto typu)

da ny

Se zájmem jsem si pročetla na wiki něco o „novodobém náboženství“
zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Wic­ca
Nemám nic proti základnímu pravidlu ;): „Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš“
Magie bílá nebo černá, stále je to magie, tedy ruce pryč! :)
Stejně jako zzzzz věřím spíše v ty "Boží mlýny.

Nechápavé

Možná ne nebo možná ano ;)

huxa

Nevěřím v nic. Ovšem mám velmi rád satanismus a všechny ty uklidňující věci kolem.