dodo

Věříte v existenci něčeho,co ovlivňuje osud lidstva?

Nejlepší odpověď
vagra

Ano,věřím.
Věřím,že se každý osud dá ovlivnit.
Svůj osud si ovlivňuje především, lidstvo samo.
Místy to vypadá,jako kdyby se příroda snažila bránit našim devastačním zásahům do ní.Prozatím marně.
Mám dojem,že se jsme si už svůj osud určili.
Vidím ho ve tmavých barvách,pokud se rychle nevzpamatujeme.
Jestli už ovšem není pozdě.

Další odpovědi
ten který je

Osudy lidí ovlivnují v každé době lidé kteří mají momentálně nějaký styl života,hospodářské a politické zájmy a potřeby.Některé historické události ovlivnují náš život doposud.Troufám si tvrdit že taková Francouzská revoluce a následný vývoj v Evropě má vliv i pro dění v současnosti.

Michal

Ano věřím.Ale, jak už tady bylo napsáno,je to lidstvo samo.Připouším"ně­kolikrát jsem to psal "že je Něco mezi nebem a zemí.