KubikS7

Věříte v existenci mořských pannen ?

Nejlepší odpověď
annas

Názory v odkazu:

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­148&q=mo%C5%99sk%C3%A9+p­anny&sa=Vyhle­dat#1203

Další odpovědi
MilenaS

Jasně proč ne? Co není dokázáno že neexistuje, může existovat.

led

Ak myslíte tie večerné tanečnice na morskej hladine v krásnych delfíných šatoch, odpoveď znie:
Ano.
Delfíni sú naozajstné morské panny

mosoj

Já už nevěřím v existenci žádných panen !

anonym

Prominte Kubiku – jen musim reagovat na odpoved Mosoje . :
Diky !! Dobre jste me pobavil ! 🙂 Chechtam se jeste ted . 🙂

hanulka11

ne ......to je jen ve fantazii

tom004

Věřím,jenom je škoda,že se,alespoň mé očko,nepokochá. 🙂

chudst

Skutecne vedecka otazka :P Pokusim se podat odborbnou odpoved: Tak momentik… myslim, ze ne, neverim xP

edit.: trosku do hloubky – za predpokladu, ze si pod pojmem ‚morska vila‘ predstavuji onu ‚zeno-rybu‘. Pokud ‚morskou vilou‘ oznacujete jine tvory (ktere s ‚vilami‘ nemaji nic spolecneho), pak byste musel definovat, co tim myslite (viz. napriklad nazor led).

dědapetr

Mořská panna je velmi vyvinutý druh primátů, který se před 655 tisíci lety vydal ze souše zpátky do kolébky života, do moře. Světová vědecká obec si dlouho lámala hlavu s vysvětlením původu tohoto živočicha. Až Vědecký tým Necyklopedie vyslovil a následně prokázal hypotézu, že to muselo být na izolovaném ostrově, kde přírodní katastrofa změnila životní podmínky. Ostrovní primáti se zachránili zkřížením s již vyhynulým delfínovcem sličným, který vynikal velkou inteligencí a nevšední krásou. Na konci tohoto evolučního procesu je dnešní mořská panna.

Zdroj: http://necyklo­pedie.wikia.com/wi­ki/Mo%C5%99sk%C3%A1_pan­na

StavbyVysoc.

hele ti co cinkali klíčema věřili v lepší zítřky tak proč nevěřit na mořský panny :D