Shady

věříte v existenci mimozemšťanů?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
blesk26

ano

To je vzhledem k velikosti vesmíru bez debat. Dokonce věřím, že se s nimi lidstvo potkalo už před tisíci lety, protože některé skutečnosti se jinak vysvětlit téměř nedají. Bohužel, co „vědci“ nedokáží vysvětlit tak, aby se tomu nesmál úplně každý, raději zametou pod koberec a nemluví se o tom.

Další odpovědi
quentos

ano

stačí neignorovat našeptávač, tato otázka už tu byla aspoň desetkrát.

anonym

ne

Již jsem to psal několikrát.
Moje verze je, že někdo vynalezl stroj času a lidi z budoucnosti se na nás létají dívat, repektive hledat nějakou chybu, která možná zahubila lidstvo.A že jsou zdeformovaný?
Co když to jsou lidi, kteří přežili atomové výbuchy a nebo právě vlivem nicnedělání (už nebylo co vyrábět, všechno dělali stroje) lidem zdegenerovaly končetiny a zvýraznily se zase jiné věci.
A nebo další teorie.Lidstvo začalo létat více do vzdálenějšího vesmíru a tak se dělaly pokusy na lidech, jak některé věci potlačit a jiné zase zvýraznit.A třeba tyto bytosti jsou už lidi navracející se z těchto letů a UŽ NENACHÁZEJÍ zemi takovou, jakou ji opustili a vracejí se zpět v čase a hledají tu chybu (katastrofu, či začátek nějaké války), která jim přetvořila zemi.

Džanička

ano

anonym

ano

Doplňuji:
Věřím… hlavně ráno, když se probudím celá „rozlámaná“. 🙂

http://www.lou­pak.cz/video/sran­dicky/7756-animace-unos-po-mimozemsku

tatanka

ano

Doplňuji:
Možná v jiném skupenství jsou i mezi námi.Občas mě to připadá, že jsme taková pidi zoologická zahrádka u nějaké holčičky na cizím dvorku. Jistě však v něco věřím.

Nuk nuk

ne

redy

ano

Kdo mě prásknul?

dudu

ano

Na rozdíl od lahnyo jsem si téměř jist, že existují, neboť o nich v ústním podání, ale také zápisech na hliněných tabulkách hovoří většina starověkých civilizací od Indie přes Sumer až po obyvatele Jižní Ameriky. Mate mě však fakt, že už tehdy naši návštěvníci /někdy možná dobyvatelé i agresoři/ používali techniku oproti níž ta naše dnes zaostává cca o 30 až 50 let. Jako svůj domov nejčastěji uváděli souhvězdí Orion nebo hvězdokupu Plejády. Potažmo, pokud od té doby tyto prastaré civilizace nezanikly nebo neprodělaly svoji dobu temna, na jaké technické a vědecké úrovni se asi nacházejí v současné době. Na to nám fantazie nestačí a je docela možné, že jsou mezli námi, zkoumají nás, občas dají i nějaký ten štulec a my o nich nemáte ani tušení!?

Strange

ano

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/SE­TI

da ny

ano

Poklička

ano

MamRadHudbu

ano

Luboš.S

ano

Doplňuji:
Vzhledem na velikost vemíru je dost naivní si myslet, že jen tady je život.

wertos1

ano

Lorgins

ano

anonym

ano

Ano ,existují, staci ,kdyz si prectete knihy tibetskeho lamy T:L:RAMPY. Je jich plny vesmir, nas vsak povazuji za odpad. Lide chteji dukaz, ano. Ja vam podam take dukaz – běžte kamkoli na jakoukoli louku, pokleknete,rozhrnte travičku a zblízka se podívejte, co uvidíte – plno života , broučky, žížaly, stonožky, a pod mikroskopem bakterie atd. Pokud by jste takto rozhrnuly vesmír, viděli by jste plno planet a na nich mnoho ruzného života a to včetně mimozemskych bytosti. Toto je důkaz mimozemštanů.

petra15

ano

Uz jen v nasi galaxii musi existovat skoro miliony obydlenych planet, a kdyz ani jedna, tak v galaxiich jinych…(oficialni vypocet udava 13 milionu zivych planet)

GM

ano

Gami.Pet

ano

gaja

ano

anonym

Anketa je ´postavena´ tak, že se jí nehodlám účastnit…
😉

  1. předpokládám, že existuje život mimo Zemi
  2. předpokládám, že existuje organizovaný život mimo Zemi (civilizace)
  3. nevěřím, že se nějací eMZáci pohybují na Zemi (nebo v jejím blízkém okolí) – ať už za jakýmkoli účelem či s jakýmikoli úmysly

😉

MK44

Definujte, co myslíte výrazem „věříte“.