Mousinek

Věříte v Boha?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
hanulka11

Ne

Fun1k

Ne

Pavel1212

Ne

BENYTA

Ne

Věřím v sebe.

aramah

Ne

mojitek

Ne

jsem tak velký ateista až se bojím že mě za to pánbůh potrestá.Tak asi tak

poa.li

Ano

Ale samozřejmě záleží na tom, co je tím slovem myšleno. Osobně to nazývám Pravda. Všechno, co existuje a děje se je pravda. Jednou z děchto věcí jsou i dohady, těm nevěřím. V Pravdu se nedá nevěřit..

kropitko

Ne

lucille

Ano

Ano, věřím v to že Bůh existuje, ale neuctívám ho a nevěřím že stvořil svět atd. jak se to píše v bibli… (věřím snad ve všechny mystické a „nadpřirozené“ bytosti)

venkovan

Ne

Kterého? Každá kultura má své bohy a proto je otázkou co se pod takovou otázkou myslí.
Nicméně každý v něco věří, a je jedno jak si to sám nazve, pokud mu to pomůže v jeho těžkých životních situacích.
Víra v něco je příjemná do schvíle, kdy se někteří jedinci prostřednictvím ní snaží ovládat lidi ve svůj prospěch. A to je zřejmě důvod, proč mnoho lidí v našem státě je poměrně ateistická – ovládání má celkem plné zuby už po staletí.

Mousinek

Věřím že vesmír někdo vymyslel nebo stvořil tak jako my vymýšlíme různé věci aby to prostě exxistovalo