Lgee

Věříte tomuto příběhu?

Stmívalo se tak sem šel domů na dveřích sem uviděl krvavým písmem „čeká tě hrozivá kletba pokud tuto cedulku nesundáš“ lekl sem se toho ale řekl sem si že to je nějaká pitomost. Cedulku s krvavým písmem sem sundal když sem ráno vstal byla tam znovu naprosto ta stejná cedulka, naprosto nic nebylo jiné. Sundal sem ji, další den znovu, dále sem to už pouze ignoroval. Když sem se vracel z práce domů leželo tam "proč si ji nesundal teď budeš trpět!"zhrozil sem se a další den mi umřel můj nejlepší kamarád za nějakou dobu sem se z toho vzpamatoval, bylo po pohřbu další týden sem se tak zhrozil a u dveří mi ležela kamaradovo mrtvola…
Tento příběh sem našel na jedné stránce chtěl sem dát sem odkaz ale stránka nelze najít..

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Adula.57

Ne

Rokio

Ano

Ano, věřím. Je to sice zvláštní příběh, ale už se staly i podivnější věci.

led

Ano

Príbeh, ktorý sa stal v autorovej fantázii.
Aj keď na druhej strane, podobným spôsobom pracujú aj vydierači.

kapka

Ano

Ano, je to naprosto normální, stava se mi to často. :)

Drap

Jiné

Ne, je to jak z hodně mizerného hororu.

Malina55

Ano

Nekteré věci jsou mnohem děsivější…

Kura

Ne