Nassin

Věříte tomu, že se ryby v Bečvě otrávily čistou vodou?

https://r0.cz/11cc

Nejlepší odpověď
marci1

Věřím. Zázraky se stávají. Ryba se lekne a lekne. Mohou si za to samy. Super! 🙂

Další odpovědi
Kepler

Chudáci rybičky, to ale musel být šok! Mě by asi taky jeblo, kdybych si otevřel pivo, a byla tam Ondrášovka!

Drap

Zřejmě nečetls dosti pozorně, jinak bys věděl že mimo jiné tam stojí toto:
Tento text je aprílový žert.

Mc Merkurion

… no, on je problém, že stále nemůžou najít důkazy na toho, na kterýho chtěj, no a pravýho viníka nehledaj, to se nehodí antibabišovcům do krámu, to je celej problém, proto byly zpočátku nezískány věrohodné vzorky …

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nassin

Drap, ale četl.

cochee

Pokud jsi to četl, tak jsi měl otázku zařadit do kategorie Zábava apod., ne do Přírody. Takhle to vypadá, jestli ti náhodou nekape na karbid.

Nassin

Příspěvek smazán administrátorem.

cochee

Aha. V tom případě se těším, až se ty otrávíš čistým vzduchem.