Kepler

Věříte tomu, že nikdy nebude tak špatně, aby nemohlo být ještě hůř?

Jaký nejhorší „den blbec“ jste zažili a jak jste z toho vyvázli?

https://pixaba­y.com/cs/photos/d%C5%99e­v%C4%9Bn%C3%BDch-figurek-kameny-p%C3%A1d-pomoc-1007134/

Nejlepší odpověď
orwell

Ale jo, věřím. Něco podobného říkala kdysi v jakémsi pořadu v TV jistá významná osoba na otázku redaktora: „Myslíte si, že už se naše ekonomika odrazila ode dna?“
Odpověď: „Žádné dno v ekonomice neexistuje. Dno je jenom u rakve a od toho se zpravidla neodrážíme.“
A těch dnů blbců by bylo spousta, těžko vybrat ten nejhorší. Ale všechny jsem zatím úspěšně přežil, i když některé se „ztrátou kytičky“.

Další odpovědi
Edison

Tomu netřeba věřit. To dává logika. Ale tatáž logika platí i obráceně: Vždy zle v životě najít něco lepšího.

Ametyst

Bezbřehý optimismus opravdu není namístě. Může být hůř a bude hůř. Každodenní realita tomu nasvědčuje.
Nejen dny, ale i měsíce-blbci byly…začala jsem znovu a od nuly s radikální změnou. Když je člověk na dně, nemá co ztratit a je ušetřen váhání, co ztrácí, když provede tu změnu. Může jen získat.