Avatar uživatele
anonym

Věříte tomu, že i zde je Jidáš?:

Co to je za člověka, který i v tento čas maže otázky? Já mu přeji rybí kost v krku.
Doplňuji:
Proč jsem vlastně psal tuto otázku je nasnadě. Zjentek vložil dotaz, jak popřát k vánocům, aniž by to odporovalo pravidlům, aby otázka byla s otazníkem! Já jsem chvíli na to napsal: Jak byste odpověděli na vzkaz, který jsem obdržel? V popisu otázky jsem uvedl: * Přejeme vám příjemné prožití vánočních...... A já se zeptal, jak byste odpověděli a záhy byla otázka smazána. Admin mi do této chvíle neposlal oznámení o smazání.

  • Už nevím přesně 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? redy, jjj123456789, Mirdas, Nazdar Bazar, anonym, gecco, orwell, anonym před 3408 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

To nebude Jidáš, ale aktivní Admin nebo dostatečně obodovaný (aktivní) uživatel…
😉
Jaká otázka zmizla?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Určitě ano,Setapouch jdi někam s nějakým kodexem.
Hlavně ,že jsme v pohodě a máme zdravíčko ,tu kost bych mu taky popřál.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
setapouch

Jaký je rozdíl mezi smazáním dnes nebo zítra? Pokud otázka kodex porušuje, měla by být odstraněna. Nebo snad budeme promíjet vánoční znásilnění, protože nejsme Jidášové?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Jidáš asi ne, spíš je to člověk, který si vydedukuje, že tato otázka prostě ne. Je to tu pořád, asi ho uspokojí, že otázku smaže. Nestresuj se, zítra je Štědrý den, tak si ho užijem. Hezké vánoce všem i mazači otázek ! ( stejně to smaže ). 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Vzpomínám si na dobu před několika lety,kdy tady na Odpovědích byla docela sranda,nic se nemazalo,uživatelé si svorně přáli k povýšení na zlaté a dneska je tady už pár měsíců nuda,.....
Takže jo,Jidáše najdeš všude,ne je tady…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fcoop

Ti jsou všude a stále.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Kolega Jidáš by se měl spíš zaměřit třeba na tohle: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/poradte-dobrou-pujcku-pres-internet-potrebuji-rychle-pujcit-4-tisice-korun-bez-dolozeni-prijmu-idealne . Lalinka chce levnou půjčku, yamynka hned nabídne možnost, jindy zase naopak yamynka potřebuje poradit kde vyhrát 1000 USD a laminka hned ví.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mirdas

Mazalové ( dříve cenzoři ) skutečně odstraňují vše co se jim nehodí z jakéhokoliv důvodu a vždy se obhajují tvrzením že to není v souladu s kodexem.
Když jsem se tázal jaký bod z kodexu jsem konkrétně porušil, nikdy mne nebylo odpovězeno.
Zaráží mne neochota admina mazat (ne)odpovědi některých zde, kteří na dotazy neodpovídají, nebo ne zřídka urážejí.
Že by to vše byli ti samí " všeználci " ?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jídáš se oběsil,co vím,ale Jídášův gen bude smrdět na věky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

ano ano ..navalte mou otázku zpět a hnet!

před 3409 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
klumprt

Myslím, že smazali Zjentekovu vtipnou otázku ohledně vánočního blahopřání, na kterou jsem se pokusil dát neméněvtipnou odpověď.

před 3409 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
setapouch

Ano, není tu. Zatímco jiné tu stále jsou.

před 3409 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
setapouch

Avatar uživatele
Bronzový
setapouch

Jugar: tohle není škola, není to povinné. Když nechceš dodržovat pravidla stanovená provozovatelem, nemusíš tu být.

Občas mizí nezávadné otázky. To mě taky štve. Ale jestli byla otázka odstraněna v souladu s pravidly, pak nevidím problém.

před 3409 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
setapouch

Oprava: „smazáním dnes a zítra“

před 3409 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
setapouch

Jugar: tohle není škola, není to povinné. Když nechceš dodržovat pravidla stanovená provozovatelem, nemusíš tu být.

Občas mizí nezávadné otázky. To mě taky štve. Ale jestli byla otázka odstraněna v souladu s pravidly, pak nevidím problém.

před 3409 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek