paul1

Věříte tomu, že do domácností se nám nedívají?

Netušil jsem, že něco takového už technika dokáže.

https://hasht­ag.zoznam.sk/sa­telit-rontgenove-snimky/

Odpovědi
elkon

A co by z toho kdo měl? Myslíš, že je pro někoho důležitej nějakej Franta Vomáčka z Kotěhůlek? Zbytečná starost, podle mě. Obyčejný člověk asi těžko bude strategický objekt velkého významu.
PS: ten článek jsem nečetl, stačil titulek.

led

Kto potrebuje, spôsob si nájde. Jestvujú odposluchy, skryté kamery, rôzne zariadenia, ktoré na základe snímania tepelného žiarenia, alebo iného fyzikálneho javu, dokážu identifikovať ľudské telo, zvuk a jeho zdroj a podobne.
Ak z okna vidím susedovi oproti cez okno do domácnosti, musím predpokladať že aj on, prípadne niekto iný, môže vidieť cez okno mne do domácnosti.

PS. vzdialenosť nie je prekážkou, pokiaľ nie je nič v ceste. Napríklad, pomocou ďalekohľadu vidím aj na kilometre vzdialený objekt .

Emefej

Jsem v klidu, podle článku ty snímky posílají faxem. Kdo má dnes fax?