Avatar uživatele
bolak

Věříte tomu, že bylo pro policisty tak těžké dostat se dovnitř?

https://www.no­vinky.cz/krimi/462227-vykaly-a-zdi-nasakle-moci-veterinari-zavreli-mnozirnu-kde-zivorilo-pres-200-psu.html

Prej to byla letitá záležitost, než se dostali dovnitř domu. Já teda nevím, ale já bejt policajt, tak si dám ruku k uchu a řeknu: „Co to slyším?!!..je to dětský pláč a uvnitř někdo volá o pomoc?!!“ a už mám v ruce policejní beranidlo a rozrážím dveře. A je to minuta.

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 2272 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… jenže vo cajtech tam nejni řeč, na ty se veterinárka obrátila, až když ji nechtěli pustit dovnitř >>> a pak to šlo ráz na ráz „SVS se na základě této kontroly obrátila na policii a požádala o zajištění domovní prohlídky. Podezření, že uvnitř domu jsou další týraná zvířata, bylo velmi silné.“ viz článek …

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Policajti aj pri zásahu musia dodržovať Zákon.
Ľahko sa povie nezúčastnenému „já bejt policajt, tak si dám ruku k uchu a řeknu: "Co to slyším?!!..je to dětský pláč a uvnitř někdo volá o pomoc?!!“ a už mám v ruce policejní beranidlo a rozrážím dveře.„, ale kto im, teraz keď každý krok policajta je ostro sledovaný a hodnotený, často aj záznamovým zariadením (kamera) "podrží chrbát“ pri násilnom vniknutí do súkromného objektu? Viete si predstaviť ako médiá, ktoré teraz píšu o hroznom stave týchto psov, by pri „zakopnutí“ policajtov sa vrhli na nich, koľko politikov by sa na tom priživilo?

Ano, verím „že bylo pro policisty tak těžké dostat se dovnitř“ aj tak bude ďalej, pokiaľ polícia nebude mať dostatočné právomoci na zásah.

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Emefej

Policie se tam dostala hned poté, co jí o to požádala veterinární správa.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek