hanny 2

Věříte tomu,že „boží mlýny melou pomalu,ale jistě?“

Odpovědi
panenka

Ano věřím na to a podle mého názoru to funguje.I tohle „že na každého jednou dojde“.
mám to i vyzkoušeno takže toto pořekadlo je pravdivé hanny.

SajmonModer

Ovšem.

tom004

Možná melou hodně pomalu,ale věřím tomu,že je nelze zastavit.

Neonka

Věřím, co mi zbývá. 🙂

poa.li

Částečně ano, ale zčásti se jedná, myslím si, i o to, že se tím lidé utěšují v případě, že jim někdo ublížil a oni se neuměli bránit a doplatili na to.

led

melou, melou – někdy naprázdno, někdy jsou zasypání různím odpadem, malé perpetum mobile…
Život je v pohybu, neustále mlyny zásobuje…
Lidé, netlačte se! Radujte se! Na každého dojde!