redy

Věříte tomu? já ne

Někdo psal na Blog.cz že prej v únoru má bejt přes den 48 a vnoci 55 pod nulou a teď to psal další člověk na novinkách.cz že to čet na tom blogu

příde mi to neskutečný no ne?
Doplňuji:
no právě že unás v česku

Nejlepší odpověď
briketka10

KRAVINÁÁ :O

Další odpovědi
balca

kachna

Drap

A bylo tam napsáno i kde ?

led

Ano, mohol mať pravdu, ak písal o Antarktíde. vtedy je na južnej polovici Zeme koniec leta.
Doplňuji:
Ľudia, radujte sa! Zasa jeden z plánovaných „koncov Sveta“…
Zjavne niekto potrebuje odpútať pozornosť od dôležitejších otázok ako napríklad „Vietor v peňaženke“.
PS.
pláve to na vode a robí tak-tak (v preklade kač-kač). Čo je to?
pomôcka: Novinárska „Zaručená zpráva“

hanny 2

Zatím tomu nic nenasvědčuje –

http://www.no­vinky.cz/koktej­l/288963-zajici-zacali-nahanet-zajecice-na-tuhou-zimu-to-letos-nevypada.html

terry

Já četla, že zajíci honěj zaječice, tak prý moc tuhá zima asi nebude 🙂

beer

No jo, je před silvestrem ))
Nejnižší teplota u nás byla 1929 v Českých Budějovicích : –42,2°C.. Takže žádné obavy – lidé se jen baví ))
http://pocasi-mirek.stranky1­.cz/pocasi4/

♥♥♥

Hloupost to být nemusí, někde na horách třeba i ano, a kde přesně psali?

Doplňuji:
Dobře v Česku, ale třeba na horách nebo v nížinách? Jestli na těch horách, tak to může být pravda.

anonym

Neboj, a i kdyby, tak to bude venku.

honza19hk

takovýhle teploty byly nedávno na Sibiři,ale určitě ne v ČR. To si někdo jen dělá srandu,jak s tím koncem světa.

mosoj

Hele, teď jsem někde četl že se už mrouskají zající. Takže prýbude právě naopak 48 o C +.

venkovan

Pokud je to 29. února 2013, tak to bude pravda. Jen bych nespoléhal, že to bude –55 °C, ale tak nějak okolo.

Doplňuji:
A k těm zajícům – je teplo, tak se milují. Pokud bude začátkem koncem února a začátkem března silný mráz, tak mláďata umrznou. To není nic neobvyklého, často „březńáčci“ ale ustydnou, když je na jaře mokré a studené počasí. Takže na zajíce bych nedal – stejně tak bych nedal moc na ptáky – taky kdo poslouchal, tak minulé dny se celkem hlasitě projevovali – jako kdyby přicházelo jarní období námluv.

led

terry, máte pravdu, túto zimu sme ešte nemali na sídlisku návštevu z lesa (zajace, líšky, srny). Keď príchádzajú na sidlisko, bude tuhá zima. Je to presnejšia informácia, než dávajú novinári.

venkovan

To přeci ještě neznamená, že v lednu a únoru ta zvěř nepřijde. Počasí se dokáže otočit během několika dní a mohou být tvrdé mrazy skoro až do poloviny března. To všechno už tady bylo – teplo v prosinci, že holky chodily v mini a potom v březnu byly málem uhelné prázdniny.

led

Ak sa zviera odváži až do mesta, hlučného , smradľavého a plného ľudí, ktorých sa treba báť, robí to len v veľkej núdzi. Preto hovorím o ich návšteve, lebo oni zlo v prírode cítia skôr a chystajú sa naň. Zatiaľ mi to s nimi a počasím vychádzalo.