Avatar uživatele
redy

Věříte tomu? já ne

Někdo psal na Blog.cz že prej v únoru má bejt přes den 48 a vnoci 55 pod nulou a teď to psal další člověk na novinkách.cz že to čet na tom blogu

příde mi to neskutečný no ne?
Doplňuji:
no právě že unás v česku

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: redy

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, zzzzz před 4105 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

KRAVINÁÁ :O

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
balca

kachna

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

A bylo tam napsáno i kde ?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Ano, mohol mať pravdu, ak písal o Antarktíde. vtedy je na južnej polovici Zeme koniec leta.
Doplňuji:
Ľudia, radujte sa! Zasa jeden z plánovaných „koncov Sveta“…
Zjavne niekto potrebuje odpútať pozornosť od dôležitejších otázok ako napríklad „Vietor v peňaženke“.
PS.
pláve to na vode a robí tak-tak (v preklade kač-kač). Čo je to?
pomôcka: Novinárska „Zaručená zpráva“

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Zatím tomu nic nenasvědčuje –

http://www.no­vinky.cz/koktej­l/288963-zajici-zacali-nahanet-zajecice-na-tuhou-zimu-to-letos-nevypada.html

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Já četla, že zajíci honěj zaječice, tak prý moc tuhá zima asi nebude 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
beer

No jo, je před silvestrem ))
Nejnižší teplota u nás byla 1929 v Českých Budějovicích : –42,2°C.. Takže žádné obavy – lidé se jen baví ))
http://pocasi-mirek.stranky1­.cz/pocasi4/

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?www Nahlásit

Avatar uživatele
♥♥♥

Hloupost to být nemusí, někde na horách třeba i ano, a kde přesně psali?

Doplňuji:
Dobře v Česku, ale třeba na horách nebo v nížinách? Jestli na těch horách, tak to může být pravda.

Upravil/a: ♥♥♥

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Neboj, a i kdyby, tak to bude venku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

takovýhle teploty byly nedávno na Sibiři,ale určitě ne v ČR. To si někdo jen dělá srandu,jak s tím koncem světa.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Hele, teď jsem někde četl že se už mrouskají zající. Takže prýbude právě naopak 48 o C +.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Pokud je to 29. února 2013, tak to bude pravda. Jen bych nespoléhal, že to bude –55 °C, ale tak nějak okolo.

Doplňuji:
A k těm zajícům – je teplo, tak se milují. Pokud bude začátkem koncem února a začátkem března silný mráz, tak mláďata umrznou. To není nic neobvyklého, často „březńáčci“ ale ustydnou, když je na jaře mokré a studené počasí. Takže na zajíce bych nedal – stejně tak bych nedal moc na ptáky – taky kdo poslouchal, tak minulé dny se celkem hlasitě projevovali – jako kdyby přicházelo jarní období námluv.

Upravil/a: venkovan

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

terry, máte pravdu, túto zimu sme ešte nemali na sídlisku návštevu z lesa (zajace, líšky, srny). Keď príchádzajú na sidlisko, bude tuhá zima. Je to presnejšia informácia, než dávajú novinári.

před 4105 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
venkovan

To přeci ještě neznamená, že v lednu a únoru ta zvěř nepřijde. Počasí se dokáže otočit během několika dní a mohou být tvrdé mrazy skoro až do poloviny března. To všechno už tady bylo – teplo v prosinci, že holky chodily v mini a potom v březnu byly málem uhelné prázdniny.

před 4105 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Ak sa zviera odváži až do mesta, hlučného , smradľavého a plného ľudí, ktorých sa treba báť, robí to len v veľkej núdzi. Preto hovorím o ich návšteve, lebo oni zlo v prírode cítia skôr a chystajú sa naň. Zatiaľ mi to s nimi a počasím vychádzalo.

před 4105 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek