Miroslavst

Věříte tomu?

Dusno na cz?

Tyjo tam si dávaj kouř.Sem ráda tady.

http://www.od­povede.sk/otaz­ky/dusno-na-cz

Nejlepší odpověď
anonym

jakže vás to nazvali čmoudáku? no ještě že tam nejsem ani se nepohrnu,to jsou názvy

Další odpovědi
fira

Taková blbost tě přeci nemůže rozhodit.

PostApMan

Taky jsem se už koukal a kroutil hlavou, mě tu dusnu moc nepřijde, když se pár stálých lidí na jednom místě je snad dost jasné že se v něčem nemusí shodnout, nebo ne ?
To jsem na ně zvědavý.

(PS. Kdo je quenta? Nikdy jsem jít neviděl – její otázku, odpověď nebo diskuzi)

Jahoda

Také mě tak, Miroslave, nazval.

Uživatele „quenta“ neznám, ale vím, že mi zasílal sprosté a urážlivé e-maily z odpovedi.cz. Dnes mi přišel z odpovede.sk. Taktéž neslušný a vulgární.

led

netreba veriť všetkemu, čo sa píše.
Doplňuji:
pekne prosím, môžte mi v diskusii odpovedať.
chcem len vedieť, či hanlivé sa týka slovenskej stránky, alebo uživateľa z českej stránky

Bumbes

Komická osůbka ‚quenta‘ píšící česky si hraje na Super-Slovenku – pokud to třeba není nějaký zakomplexovaný provokatér.
Možné je vše a upřímně mi je úplně jedno, na co si hraje, pokud jí/mu to dělá dobře na duchu. Jen se tomu musím smát, co se dokáže někomu vylíhnout v hlavě za ujetinu…

anonym

Miroslavste je vůbec někdo koho jsi nezlobil?:D

anonym

pro led http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/pry-se-chcete-vytocit

anonym

led vydržte chvilku hledám odkaz na tu páru z uší

anonym

jim pára z uší nepujde jen pára z nozder až budou funět vzteky

led

na tom by som sa mohla len zasmiať.
Aj ja som mala problém s pánom Miroslavom, myslím že sme ho vyriešili. Beriem ho ako človeka, ktorý rád provokuje – súhlasíte pán Miroslav? – aby sa pohli ľady.

Miroslavst

Áno. Ale už je to preč.

led

Že som taká smelá, možt mi vyvetliť:
Půjde jim pára z uší a bude to :D
Já jim dám kouř :D
Sami za nedlouho uvidí :D

kto uvidí, komu pôjde para…

Miroslavst

Pára z uší byla vyřčena burakem. Bylo to při příležitosti když byla naštvaná a řekla, že ji někdo tak moc naštval, až jí šla pára z uší.
Také ji šla pára z uší, když móóc přemýšlela nad otázkou.
A odkaz je na you tube.
http://www.you­tube.com/watch?v=_P0vcHD­NKRs

PostApMan

Sami za nedlouho uvidí, jaké to když se v některých názorech lidé neshodnou a následně to rozebírají, uvidí jaké to je když je na odpovědích někdo měsíc a nedostane paleček za správnou odpověď,ale někdo jiný jich plno, za ,pro něj, nesmyslnou odpověď – takto (nebo podobně) vznikají konflikty u nás, snad si nemyslí že u nich to bude jiné, nebo že za to může jen pár jedinců , s tím názorem se neztotožňuji…

led

ľudia sú všade rovnakí, s tým súhlasím s vami. Na bodovaných stránkach sa vždy najdú „ponorkári“.
Ale nie je dobré pre jeden strom rúbať celý les.

Miroslavst

Půjde jim pára z uší a bude to :D
Já jim dám kouř :D

PostApMan

Sami za nedlouho uvidí :D

Miroslavst

Nebude to jahoda? Ta podoba, jako by jí z oka vypadla :D

Jahoda

Miroslave, přečti si moji odpověď a pochopíš, že o mě fakt nejde.

PostApMan

Pravda, avatar mívala Jahoda stejný (jestli si to dobře pamatuju) …ale aby použila slovo čmouďáci? :D :D

led

krásny výraz, čmouďáci, z ktorého regiónu jlebo slangu je to? Kto mi prezradí? 🙂

Bumbes

… to vypadá na Chánov, nebo Janov.