Bronzový

Věříte štěstí? Kdy se už unaví a sedne na vola?

Kupujete si stírací losy?Sázíte sportku?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Sázet sportku, když je Sazka v insolvenci, to bych musela být dvojitý vůl, abych měla štěstí, jednak vyhrát a za druhé vyhrané peníze bezpečně obdržet. Ale občas jsem štěstí pokoušela, avšak marně.

Další odpovědi:

Zlatý

Stírací losy a sportku nesázím, ale znám z okolí mnoho volů, kteří mají potomky. Takže buď je to štěstí, že vůl má potomky (což biologicky zdánlivě nejde) a nebo něco není v pořádku.

Zlatý

Já v štěstí věřím

Zlatý

Vůl prý jsem a tak se divím, že na mě to štěstí nesedlo. Občas sportku dám, ale nic.

Zlatý

Štěstí?Co je štěstí?Muška jenom zlatá....štěstí určite existuje,určitě i na někoho občas sedne.Jestli je ale dotyčný vůl...neznám štastného vola.Ale věřím tomu,že na pos*aného i hajzl spadne.

Nesázím.

Bronzový

Věřím ve štěstí, které může najít každý z nás v sobě - to tak úplně o penězích není, spíše o smíření. Sportka atd. jsou shody okolností... Vsadil jsem si jen jednou sportku. Přesně jsem věděl, co a jak po výhře zařídím, co si koupím, jak dám teatrální výpověď v práci... Když jsem nevyhrál, udivilo mě to. Zajímavé. Od té doby jsem nevsadil. Vsázím na poctivou práci..

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4525
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2523
Zlatý briketka10 2323
Zlatý annas 1883
Zlatý quentos 1577
Zlatý iceT 1530
Zlatý tom004 1522
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1441

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.