stana73

Věříte štěstí? Kdy se už unaví a sedne na vola?

Kupujete si stírací losy?Sázíte sportku?

Nejlepší odpověď
Radak

Sázet sportku, když je Sazka v insolvenci, to bych musela být dvojitý vůl, abych měla štěstí, jednak vyhrát a za druhé vyhrané peníze bezpečně obdržet. Ale občas jsem štěstí pokoušela, avšak marně.

Další odpovědi
venkovan

Stírací losy a sportku nesázím, ale znám z okolí mnoho volů, kteří mají potomky. Takže buď je to štěstí, že vůl má potomky (což biologicky zdánlivě nejde) a nebo něco není v pořádku.

panenka

Já v štěstí věřím

Miroslavst

Vůl prý jsem a tak se divím, že na mě to štěstí nesedlo. Občas sportku dám, ale nic.

iceT

Štěstí?Co je štěstí?Muška jenom zlatá…štěstí určite existuje,určitě i na někoho občas sedne.Jestli je ale dotyčný vůl…neznám štastného vola.Ale věřím tomu,že na pos*aného i hajzl spadne.

Nesázím.

poa.li

Věřím ve štěstí, které může najít každý z nás v sobě – to tak úplně o penězích není, spíše o smíření. Sportka atd. jsou shody okolností… Vsadil jsem si jen jednou sportku. Přesně jsem věděl, co a jak po výhře zařídím, co si koupím, jak dám teatrální výpověď v práci… Když jsem nevyhrál, udivilo mě to. Zajímavé. Od té doby jsem nevsadil. Vsázím na poctivou práci..