Avatar uživatele
stana73

Věříte štěstí? Kdy se už unaví a sedne na vola?

Kupujete si stírací losy?Sázíte sportku?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? panenka, annas, Miroslavst před 4831 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Radak

Sázet sportku, když je Sazka v insolvenci, to bych musela být dvojitý vůl, abych měla štěstí, jednak vyhrát a za druhé vyhrané peníze bezpečně obdržet. Ale občas jsem štěstí pokoušela, avšak marně.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
venkovan

Stírací losy a sportku nesázím, ale znám z okolí mnoho volů, kteří mají potomky. Takže buď je to štěstí, že vůl má potomky (což biologicky zdánlivě nejde) a nebo něco není v pořádku.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

Já v štěstí věřím

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Vůl prý jsem a tak se divím, že na mě to štěstí nesedlo. Občas sportku dám, ale nic.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Štěstí?Co je štěstí?Muška jenom zlatá…štěstí určite existuje,určitě i na někoho občas sedne.Jestli je ale dotyčný vůl…neznám štastného vola.Ale věřím tomu,že na pos*aného i hajzl spadne.

Nesázím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
poa.li

Věřím ve štěstí, které může najít každý z nás v sobě – to tak úplně o penězích není, spíše o smíření. Sportka atd. jsou shody okolností… Vsadil jsem si jen jednou sportku. Přesně jsem věděl, co a jak po výhře zařídím, co si koupím, jak dám teatrální výpověď v práci… Když jsem nevyhrál, udivilo mě to. Zajímavé. Od té doby jsem nevsadil. Vsázím na poctivou práci..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek