Dr. Darko

Věříte současné vládě?

Nejlepší odpověď
dudu

Pokládáš nemístnou otázku, ne snad co do obsahu, nýbrž ve špatném čase. Soudný člověk by měl nyní cenit její snahu a držet všem členům palce.

Další odpovědi
Edison

Zbývá něco jiného? Nemyslím, že je doba, kdy bychom měli pochybovat v tomto rámci. Jak už řekli i Bureš: Překonejme to a potom to můžeme hodnotit. Teď je potřeba to překonat.

Hufnágl

Ano, věřím této vládě. Těm předešlým a těm budoucím, pokud nevyhraje volby hnutí Ano, nikoliv.

Drap

Nelze jednoznačně odpovědět. V něčem věřím, v jiném ne.

DoTazatel

Ne, ale není to tím, kdo v ní je (alespoň ne úplně) jako spíš tím celkovým systémem a formou vlády. :/

elkon

Ano. Stačí sledovat statistické výsledky. A ne jen papouškovat hospodské kecy.

mosoj

Vo co ti jde? Já nevěřím tobě.

Pepa25

V Americe politologové učí, že prezident, který začne válku, musí obhájit svůj mandát, protože jeho popularita jde nahoru (ostatní problémy jsou stranou, všude je vidět jen on, opozice ho nemůže moc kritizovat, protože všichni musí táhnout za jeden provaz). Babiš opakovaně prohlásil, že „jsme ve válce“. Takže by musel dělat opravdu velké boty, aby důvěra v něj klesla …

Ametyst

Elkon: Vůbec nepodceňuj hospodské kecy, lidi měli správné instinkty už dávno. Kromě toho- jaké hospody dnes najdeš než zavřené, a možná už navždycky?

anonym

A měli i špatné instinkty… předsudky… konspirační teorie… tendenci hledat viníka kdekoliv jinde než v sobě…atd. Jak bych tu intuici lidi zase tak neprecenoval a neidealizoval.

Hufnágl

Edison
On je ve vládě Bureš? Že ho neznám?!

Edison

A v tom je tvůj problém. Kdybys ho znal, nemohl bys téhle vládě důvěřovat. Psát ti, aby sis přečetl knížku asi nemá smysl, viď.

Hufnágl

Tvůj problém je, že nedokážeš správně pojmenovat členy vlády, a co se týče knihy O čem sním, když náhodou spím, jsem přečetl jedním dechem,

Edison

To jde o to, jaké jméno je to správné vzhledem k jeho minulosti. Já mluvím o jiné knize: Jaroslav Kmenta – Boss Babiš. Na sebechválu fak zvědavej nejsem.