Jahodinx

Věříte si?

Doplňuji:
Myslím v životě tak něak celkově, když třeba máte problém a musíte ho vyřešit. Tak jestli do něj jdete na rovinu nebo s obavamy?? A tak. :))

Odpovědi
huxa

V čem přesně?
Doplňuji:
vždy si vše pečlivě promyslím (většinou řády sekund) a poté se „plánu“ držím, někdo by řekl, že si vážně věřím

Drap

Věřím si, přesto svá rozhodnutí pečlivě zvažuji. Pokud si člověk nevěří, tak se nikam nedostane.

M.

Jak kdy, snažím se.

pizlicka

ja kdyz neco opravdu chci,jdu si za tim,a verim,ze na to mam.ale musim opravdu chtit.pak se sama divim,jak moc si verim.