poa.li

Věříte sami sobě, nebo přijímáte to, co říkají a konají ostatní?

Stává se vám, že přejímáte postoje, i když víte, že ten váš je v dané chvíli lepší, což však v dané chvíli vůbec nevnímáte?

Odpovědi
FOG

V normalnim zivote vetsinou rikam,co si myslim a vetsinou za to trpim.
Myslim stejne,ze vetsinou mam pravdu a blizka doba mi to vzdy potvrdi.
Ale jiz se nikdo nenajde,ze by se mi omluvil.
A protoze je ted malo prace,tak trpim,ze si vetsinou nemuzu rici svuj nazor,abych neprisel o praci. Proste „drzim hubu“.

anonym

věřím sama sobě,ale když ostatní mají jiný názor než já a vyvrátí mi jej dobrými argumenty,tak věřím jim člověk by se neměl ohlížet jen sám na sebe,ale i na ostatní,zároven by měl mít i svůj vlastní názor

led

V prvom rade verím svojmu ja. Ak ma presvedčíte, som náchylná vám uveriť.
Ak vám pritakávam, to nemusí ale znamenať, že s vami plne súhlasím, len prijímam na vedomie váš názor.