Avatar uživatele
michulexxx

Věříte reklamám? Pokud ano, jaké přesněji?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4441 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Zkušenost:
Čím více reklamy, tím méně důvěry v ni.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Nevěřím, všechny beru s hodně velkou rezervou.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Ella

ne, nevěřím.
Věřím téhle hlášce: „Ahoj, jsem Chuck Norris a nosím cosmodisk, protože jsem si zk**vil záda na TotalGymu“ :D
I když neodolala jsem a musela vyzkoušet nový šampon od Garnier, ten s „tvrdou vodou“ :) možná se mi to jen zdá, ale zatím vypadá, že funguje :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Nevěřím, protože co se moc voní, samo od sebe asi smrdí.
Reklamy v TV přepínám nebo v tisku přehlížím. Snad jen pouze ty vtipné nebo hodně zajímavě výtvarně pojaté zkouknu. Ale neřídím se jimi.
Možná se za reklamu považuje i upozornění na vylepšení nějaké služby nebo něčeho, co už beztak používám, to jediné mi přijde nějak smysluplné.
Věci nakupuji zásadně podle sebe, ani moc nedám na doporučení známých, natož nějaké uměle vytvořené, vysmáté „Happy“ rodinky. Věřím ale tradici, proto kupuji věci od opravdu top značek. Zatím se mi to vždy vyplatilo. Je na ně spoleh a kupodivu se tak – po počáteční investici – dost ušetří.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Už nevěřím.
Ad Ella – myslím, že ten šampon funguje stejně jako jiný pro tvůj typ vlasů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Nevěřím,reklamy jsou na to,aby "zblbly"lidi,zvláš­tě ty pro děti /děti to chtějí,protože to bylo v reklamě a kamarád/ka to už má/.Dobrá věc se prodává sama.To co nemůžou prodat,dají do reklamy!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek