michulexxx

Věříte reklamám? Pokud ano, jaké přesněji?

Nejlepší odpověď
www

Zkušenost:
Čím více reklamy, tím méně důvěry v ni.

Další odpovědi
Drap

Nevěřím, všechny beru s hodně velkou rezervou.

Ella

ne, nevěřím.
Věřím téhle hlášce: „Ahoj, jsem Chuck Norris a nosím cosmodisk, protože jsem si zk**vil záda na TotalGymu“ :D
I když neodolala jsem a musela vyzkoušet nový šampon od Garnier, ten s „tvrdou vodou“ :) možná se mi to jen zdá, ale zatím vypadá, že funguje :D

Damiana

Nevěřím, protože co se moc voní, samo od sebe asi smrdí.
Reklamy v TV přepínám nebo v tisku přehlížím. Snad jen pouze ty vtipné nebo hodně zajímavě výtvarně pojaté zkouknu. Ale neřídím se jimi.
Možná se za reklamu považuje i upozornění na vylepšení nějaké služby nebo něčeho, co už beztak používám, to jediné mi přijde nějak smysluplné.
Věci nakupuji zásadně podle sebe, ani moc nedám na doporučení známých, natož nějaké uměle vytvořené, vysmáté „Happy“ rodinky. Věřím ale tradici, proto kupuji věci od opravdu top značek. Zatím se mi to vždy vyplatilo. Je na ně spoleh a kupodivu se tak – po počáteční investici – dost ušetří.

terry

Už nevěřím.
Ad Ella – myslím, že ten šampon funguje stejně jako jiný pro tvůj typ vlasů.

hanny 2

Nevěřím,reklamy jsou na to,aby "zblbly"lidi,zvláš­tě ty pro děti /děti to chtějí,protože to bylo v reklamě a kamarád/ka to už má/.Dobrá věc se prodává sama.To co nemůžou prodat,dají do reklamy!