Shady

Věříte oficiální teorii o 11.září?

Nejlepší odpověď
Beer4Real

Taky nevěřím, je hodně dokumentů, které přinesly takové fakty které nejdou vyvrátit.
Už když si pustíš ty první reakce lidí na ulici po tom útoku tak hodně jich potvrdilo že to druhé letadlo nebylo civilní, bylo velké šedé, jako armádní, bez nápisů apod.
Myslím že je jedenácté září je krásný příklad jak lze lidi zmanipulovat pomocí médií.

Další odpovědi
Luboš.S

Officiální verze je jak pohádka pro slabomyslného člověka. 1) Člověk nemusí být stavební inženýr aby poznal řízenou demolici budovy, která je navíc postavená aby odolala nárazu letadla. 2) Nezávisle na sobě skupiny odborníků z ruznych zemi nasli na mistě nanotermit. Officialni verze říká že budova č 7 spadla z duvodu roztaveních výstuží v pilířích budovy. Tyto výstuže jsou ale vyrobený ze spec. žáruvzodrné oceli a snáší obrovské teploty ke kterým nedochází ani při hoření leteckého paliva. 3) Officialni verze tvrdí že se v troskách letadla našlic pasy atentátníků (takže žáruvzdorná ocel se roztavila a papír tyto teploty vydržel?) 4) Nepamatuji se ted presne cislo, ale 11. záři dostalo několik stovek lidí pracujících ve WTC volno 5) Letadlo které mělo udájně narazit do Pentagonu podle officialni verze zvladl atentatnik s boeingem manévry které se podle nejzkušenějších pilotů nedají provést. Zkuste si najit fotku pentagonu a uvidíte že je to nízká budova, žádný mrakodrap. Podle mě tam žádné letadlo nenarazilo a byla tam odpálena bomba, což ostatně vypověděla pracovnice pentagonu. Záznam kamer z pentagonu byl zabaven vládou a nikdy neuveřejněn. Existuje ale několik fotografii oné díry bo boeingu, která je asi tak široká jako kdyby tam narazila škodovka a gigantcký boeing s obrovskou šiří křídel. NAVÍC na začátku zaří téhož roku (par dnu pred utokem) vedoucí pentagonu oznámil, že nemohou dohledat transakce ted nechci zavadet ale mam dojem že to byli !!!2 billiony dolárů!!! Výbuch se odehrál v místech kde se uchovávaly zaznamy o transakcích, podle mě „jen“ zahlazení důkazů o obrovské krádeži provedené na američanech lidmi kteří ztratili poslední špetku lidskosti a neštítili se „nepřímo“ zabít tisíce lidí ve WTC a použít toto jako zástěrku pro válku v Afghánistánu, potožmo i Iráku. Vedou zde boje proti talibanu který nevidal Usámu bin Ládina (tento člověk není vymyšlený, byl jen nastrčený jako figurka do hry)-podle nekterých blizkych zdroju se ve skutečnosti Usáma jmenoval TIM OSMAN (stačí trochu hledat) a byl v blízkém kontaktu s vládou USA a CIA která ho částečně podporovala a vycvičila). Po invazi do Afghanistanu se ale víc než boji s talibanem američané věnovali obsazení KONOPNÝCH A ROPNÝCH POLÍ A NEROSTŮ z tohota konopí a ropy získali američané další nepředstavitelné peníze. To samé v Iráku, dnes v Lýbii, Sýrii,Libanonu, pokusy v Iránu to vše za velké podpory Sudské Arábie a Kataru. Takže odpověd na otazku: NEVĚŘÍM, 11.září sloužilo k vyvolání strachu z terorismu a jak víme vystrašení lidé se nejlépe manipulují. Nejhorší je že ani 13 let lidem nestačilo aby otevřely oči, spíše se otořili zády a zapoměli. Amerika je prostě schyzofrenická země: na jedné straně americký sen, na druhé strně desetitisíce mrtvých po celém světě.

anonym

Ne! Viděl jsem nějaký dokument, který vše vyvrací!

blesk26

Tomu nemůže věřit snad žádný racionálně uvažující člověk, který nakoukl do trochu věrohodnějších zdrojů, než jsou televizní noviny … Spíš je zarážející, kolik je v té „oficiální teorii“ faktických chyb a nesmyslů. Oni si o nás totiž v bílém domě asi opravdu myslí, že jsme jenom stádo blbečků, co neumí samo přemýšlet. Ale bohužel jim to za masivní podpory médií docela vychází.

suaeda

Viděl jsem samozřejmě různé reportáže, což byly jedna stránka věci. Na druhé straně jsem viděl zajímavý film, který měl hlavní myšlenku konspirační teorie. V něm byla vysvětlována většina faktů, proč se vše mohlo stát jinak.

Kotja

Já si myslím, že ty konspirační teorie rozšiřuje CIA, protože zní lépe než pravda, tedy že se velmoc nedokázala ubránit hrstce pologramotnejch vymaštěnců s noži na koberce.

anonym

Nevěřím.Také jsem viděl několik dokumentů, které to vyvrací.Třeba o útoku na Pentagon…zde…http­://www.brejle­.estranky.cz/clan­ky/pentagon-11-zari.html
A kdo hledá, tak na netu je spousta zpochybňujících ver­zí.