Klarisa

Věříte někdo v anděly?

Je pravda,že andělé pomáhají každému člověku na této planetě?já nevěřím,proto­že,kdyby pomáhali,tak by náš svět vypadal jiný.Třeba si nedovedu představit,že by pomáhali andělé politikům.Připadá mi,že ti co nevěří jsou na tom líp.Ikdyž věřím v boha,nějak nevěřím c anděly,je to normální?

Nejlepší odpověď
kropitko

S vírou,ať už jakoukoliv je to Klariso těžké. Každý z nás věří v něco jiného. Pokud nějací andělé jsou,tak určitě politikům nepomáhají,těm pomáhají raraši.

Další odpovědi
Lucimia

Já nevěřím v to, že každý má svého anděla. Svět by vypadal jinak, to máte pravdu. Ale věřím v to, že když se člověk dostane do ohrožení života, či je na hranici smrti (např. klinická smrt, hluboké koma) a je bez hříchu, tak se mu zjeví anděl a ten mu pomůže. Byla jsem na jedné besedě, kde vystupovala paní, co toto zažila a dodnes má svého anděla, který ji ochraňuje. Takže nevěřím, že má každý svého anděla, ale někdo možná ano.

anonym

Třeba není anděl jako anděl.

grupeto

moje stará je andílek