coco

Věříte na zlaté prasátko?

Já věřím akorát na ožralé prase,které příjde z hospody.
Tím nemám na mysli svého chotě..:)))

Nejlepší odpověď
Honzucha

:) Na prasátko ne, ale na zlatou cihličku, která někdé leží v sejfu a nemůže být moje :(

Další odpovědi
anonym

Nikdy.Věřím jen tomu,co vidím na vlastní oči.Jinak obyčejných prasátek je kolem nás všude habaděj,jen ne z Au.

franku

Nevěřím,když ještě za mnou nepřišlo.

dědapetr

Ne nevěřím neboť již nemám tu dětskou fantazii,abych věřil že čáp a nebo vrána nosí děti.dospělí se dívají na svět jinýma očima.

Janča169

Pche jako na zlaté prasátko by věřil jenom ten kdo by věřil já mezi ty lidi nepatřím a já věřím na to co vidím.