Kepler

Věříte na výklad snů?

Včera se mi ve snu objevila sova, což by podle snáře mělo znamenat: poslechni moudrou radu. Tak jsem se poslechl a podíval se na stav běžného účtu a přímo jsem se zhrozil: tak tak, že jsem nepřečerpal. Safra, nějak jsem se rozšoupl.
Už se vám někdy něco vyplnilo podle výkladu snů?

https://pixaba­y.com/cs/photos/so­va-pt%C3%A1k-o%C4%8Di-v%C3%BDr-velk%C3%BD-pt%C3%A1k%C5%AF-50267/

Odpovědi
Henry1660

Věřím i horoskopům, ale jen když se mi to hodí. Pokud mi věští/vykládají nějaká negativa, tak to neberu v potaz a nezabývám se tím.

Ale jo, občas si prolistuju snář anebo se podívám na horoskopy (které se často trefí – a sedí na mě dokonale i charakteristika mého znamení).

Kelt

Překvapuje mne, že ty, racionálně uvažující člověk, s technickým vzděláním, zabrousil do této oblasti. Mohl jsi mít intuici, podíval ses na účet. Tu radu jsi měl od někoho dostat. Ale vsadím se, že kdybys prolistoval 10 snářů, tak nenajdeš pod stejným snem stejný výklad. Ale Planckova konstanta , nebo elektrický náboj jsou stejné v každé knize.

hapiky

Většina snů je buď nesmyslná, nebo je neumíme správně vyložit.
Některé jsou až podivuhodně opravdové.
Sny nejsou nikdy 100%, ale mnohé fungují. Např. když se vám bude zdát o někom, kdo již zemřel, zanedlouho začne pršet.
Když se vám bude zdát o koních, přijde na návštěvu nějaký muž. (to se týká většinou žen), atd, atd…

ivzez

Koketovala jsem s myšlenkou odpovědět podobně jako Henry 1660,
že věřím tomu, co se mi hodí nebo co se mi líbí, ale nebyla by to pravda.
Možná bych mohla napsat, že bych ráda věřila tomu, co se mi líbí…

Nevěřím.

zjentek

Jako introvert a samotář moc ne, protože ať se mně zdá cokoli, stejně mně to nikdy nikdo nijak nevyloží. Ty bys na to určitě měl, ale stálo by za to popsat ti zde můj sen? (;

(Jinak zajímavá otázka, dávám palec, bo taková otázka prostě obohatí!)

Kepler

Kelt: inu, zabrousil jsem. To neznamená, že snářům věřím. Však je taky otázka v sekci ZÁBAVA.